Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi az a dolog, amire ráfogod,...

Mi az a dolog, amire ráfogod, hogy nem mersz kezdeményezni, lépni a lányok felé? Illetve lányok, mi az ami miatt gyakran szégyenkeztek, lerombolja az önbizalmatokat?

Figyelt kérdés

Az én esetemben ez az, hogy rettenetesen pattanásos az arcom, nyakam és hátam is.

Légyszi kort és nemet is írjatok.

18/F



2014. márc. 17. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Karcsú a derekam, izmos a karom és sportos a külsőm. Csak az a baj, hogy mindezt vastag hájréteg borítja.


23/F

2014. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagy az orrom :(
2014. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én elég csendes, visszahúzódó, szégyenlős vagyok, nem bízok meg szinte senkiben és sajnos ezen nem tudok változtatni. Emiatt általában nehezebben is ismerkedem és/vagy találkozok azzal a személlyel, akivel új még az ismertség. 23/L
2014. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ekcémás vagyok
2014. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
tripperes vagyok
2014. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Túl szexi vagyok.
2014. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Én elég csendes, visszahúzódó, szégyenlős vagyok, nem bízok meg szinte senkiben és sajnos ezen nem tudok változtatni. Emiatt általában nehezebben is ismerkedem és/vagy találkozok azzal a személlyel, akivel új még az ismertség. 23/L"


én is teljesen így vagyok ezzel 23/N

2014. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3. és 7. én is így vagyok vele . 18/L
2014. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

mindenki csendes és visszahúzódó? de miért? ez a kérdés

mi az oka ennek? vagy csak alapból ilyenek vagytok?:(

2014. márc. 17. 18:37
 10/13 anonim ***** válasza:

mert az emberek gonoszak, én személy szerint tinikoromban lettem ilyen sérült, hogy visszahúzódóbb, szégyenlős lettem, mert mindig van 1-2 idióta aki ha elkezd valakit cikizni, akkor rászállnak a többiek is. És olyankor akit bántanak, az sérül mindig. Bár ez a korszak elmúlt nálam, sőt már egész jól érzem magam a testemben, de a korábbi dolgok miatt nem tudok nyitott lenni, nem tudok olyan lenni, mint a többi normális lány.


Ez olyan, hogy ha egy nőnek azt mondják egyszer, hogy csúnya, akkor azt örökre elhiszi, ha 1000szer mondják neki hogy szép, azt meg utána már sosem fogja elhinni.

2014. márc. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!