Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A netes,28-35 körüli nők,...

A netes,28-35 körüli nők, akikkel lehet ismerkedni a társkeresőkön, a nagy részük még ilyenkor is miért a bulizáson töri a fejét és a többség nem akar megállapodni (azt mondják, még nem állnak készen rá)?

Figyelt kérdés
Én is 30 vagyok, de már családot terveznék. Idő híján nem tudok élőben nőkkel találkozni, így neten próbálkozok. De 2 év alatt a netes, társkeresős 28-35 közötti nők legjavából kiábrándultam, kb 25 nél próbálkoztam, de mikor megadják a facebookos elérhetőségüket nagy nehezen (200 ból 20-25) akkor az tele van butaságokkal, bulizós képekkel. Ha rákérdeznek, akkor meg igeneznek, hogy heti két buli, bizony kell és egy nap részegedés. Meg még fiatalok és nem kell a család,a gyerek (és ezt nem csak nekem mondhatják, mert sokszor évek múlva is látom ugyanazokat az arcokat társkeresőkön, akiket hagytam a fenébe) party van (pl 32 évesen). Miért ilyen komolytalan a legtöbb? Aztán 40 évesen minden 4. nő oda kerül, hogy már kapálózik, hogy nincs párja, vagy ha van is, de nincs gyerek és már necces a dolog. Ez ki hibája?
2014. márc. 17. 16:50
 1/5 A kérdező kommentje:
Van kb 3 kolléganőm is, 39-41 évesek, de már idegroncsok, hogy babát akarnak, de nem megy. Most meg beültetésre, lombikbébi programja adják a fejüket végső elkeseredésben. De előtte évekig nagy volt a szájuk.
2014. márc. 17. 16:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert a Szex és New Yorkban is úgy van...
2014. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

28-35 évesen annyira fiatalok, hogy hip-hop azon kapják magukat, hogy eljárt felettük az idő és ha nem akarják, hogy gyerek helyett csak macskájuk legyen akkor az első jöttmenttel gyereket csináltatnak csakhogy legyen!

nők fuc*k logic!

2014. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, van benne valami, amit írtál. De még több, pontosabban 100x annyi éretlen 30-40-es kisfiú van közöttünk, mint nő. A társkeresőkön is 90% a pasi, legyen az szingli vagy kapcsolatban, vagy 2 gyerekes családban, legyen az vőlegény, kamion sofőr, 50 év feletti vagy éppen szűz srác ... Van kikből válogatni rendesen :D Sajnos itt tart a XXI. sz.-i férfi társadalmunk.
2014. márc. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A legnagyobbakat akkor röhögök, amikor a pasi titkos kapcsolatot keres, ami ugyebár manapság már BÜSZKESÉG a szégyenkezés helyett, a fiatal csajszik utána nyál csöpögtetésről ne is beszéljünk.

Nah ez a hozzáállás változott az elmúlt 25 évben ... gyökeresen. A stabil családapa jellegű pasi manapság már olyan ritka, mint a fehér holló ...

2014. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!