Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfi meghódítása?

Férfi meghódítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos tisztában vagyok azzal, hogy ez a negyvenmilliomodik kérdés itt és azzal is, hogy nem a nőnek kell meghódítania egy férfit. Viszont tanácsot szeretnék kérni tőletek..

20 éves lány vagyok, nem vagyok beképzelt, de csinosnak tartom magam, viszont megtetszett egy olyan pasi(még nem találkoztunk), akinek ez édeskevés. Vlszg baráti társasággal fogunk találkozni egy sörözőben vagy szórakozóhelyen, mivel elég sűrűn jár el a közös társaságunk bulizni. Mindegy, a lényeg.. rettenetesen tetszik, és azt érzem, hogy meg kell hódítanom. Úgy gondolom, hogy nem elég a csini ruha és a megfelelő smink..

Tudtok valamit tanácsolni? Valami praktika esetleg? Köszönöm :)


2014. márc. 18. 02:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Első mondatodra reagálva, azt mondanám, hogy ez egy baromság, 2014-et írunk már. :)
2014. márc. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha meg köztudottan nem a külsőségekre ad, akkor nincs más választásod, mint az, hogy beszélgetést kezdeményezel vele, és tereled a témát, hogy megismerjen. Aztán abból majd kiderül, hogy felkeltetted-e a figyelmét.
2014. márc. 18. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Számít valamennyit a külső, de inkább csak annyit, hogy na most ő helyes, vagy nem tetszik. Nincs ilyen "elvárás", hogy modellalkat, vagy hasonlók. Az arc számít inkább. (azért egy jó hátsót is megnézek, de...) Szóval lehet akármilyen "bombázó" az illető, nem fogok hasra esni tőle, nem fogok máris nyálat csorgatva, farkat csóválva futni utána. Sőt, én a visszafogott lányokat szeretem, mondjuk smink nélkül. (elsősorban, de nem kizáró ok)


Én is azt tudom tanácsolni, hogy ismerkedj vele össze és mindenképp add magad. Ez fontos, mert ha nem teszed, az úgyis visszaüt később. Engem egy lány csak a személyiségével tudna megfogni hosszú távon, ha az nem klappol, vagy elüt az enyémtől túlságosan, akkor hiába minden szépség.


Amúgy nincs abban semmi, ha egy nő kezdeményez. Néhány vadászhím mániája ez, meg azoké a nőké, akik sosem akarnának büszkeségből kezdeményezni. Az a két kategória úgy meg is érdemli egymást szerintem. :)


23/F

2014. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2014. márc. 18. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!