Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, kedvelitek a kutyás...

Lányok, kedvelitek a kutyás fiúkat? ^_^ Nyilván minimum átlagosnak kell kinézni, ez nálam bőven meg is van, de szívesen vennétek, ha egy kutyákat tartó gazdi menne oda Hozzátok beszélgetni?

Figyelt kérdés
Esetleg ti odamennétek hozzá, ha egy kicsit is szimpatikus a férfiú?

#kutya #férfi #viselkedés #lány #kinézet #gazdi #szimpátia #öltözék #nem gyógyszerész hanem szim-patikus
2014. márc. 17. 13:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Jöhetne, nem lenne kifogásom, ha szimpi lenne.
2014. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
;)
2014. márc. 17. 13:15
 3/34 anonim válasza:
34%
Na ahhoz elég nagy gyökérnek kell lenni, hogy egy kutya kell, hogy becsajozz...
2014. márc. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Olyannak ugysem kellenék. Ott van neki a kutya. Az a párja!
2014. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Én oda mennék hozzá :) elsösorban a kutyus miatt :)
2014. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Minek ehhez kutya? Kutya nélkül nem vagy elég tökös hogy odamenj egy lányhoz aki tetszik? Vagy inkább kirakod magad a húspiacra a kutyád mögé, hátha valaki "elvisz"?


Mint pasi mondom, hogy elég szánalmas egy kutya "cukisága" mögé bújtatni a férfiasságod. A kisugárzásra gondolok, nem arra.


Nyuszi! :)

2014. márc. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Soha !!!! kinem allhatom a kutyakat !!! csak a macskakat szeretem !!
2014. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
Simán :) Imádom a kutyákat, és ha egy srác kutyát tart, az azt jelenti, hogy legalább egy élőlény elviseli őt, és nem lehet olyan rosz :) És lehet hogy odamennék hozzá- a kutyához. :P
2014. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Golden Retriverem, és hát soha nem is lenne eszembe arra használni, hogy csajozzak vele. Pedig számtalan lehetőségem lett volna :-)
2014. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

én még csak olyan kutyás srácot láttam, aki látványosan siet, hogy túl legyen a sétáltatáson. +fülhallgató, telefon.

különben jó, ha kutyával mész oda. nem olyan direkt, nem olyan rámenős a hatás, és nem kell arról beszélgetni, hogy mi a neved.

2014. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!