Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sok olyan 23 éves srác lehet,...

Sok olyan 23 éves srác lehet, akit már több mint 120 lány utasított vissza és még soha nem volt senkije és még szűz is?

Figyelt kérdés

2014. márc. 18. 17:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Talán nem kéne mindenkire rámászni, aki egy kicsit is jól néz ki...
2014. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Panna_ ***** válasza:
35%

Szerintem igen, ezek a lúzerek nem? Mármint azok a típikus nagyszájú srácok akik mindig csak topmodell csajokra mennek rá azzal a dumával, hogy "béjbi, jössz dugni?"

És utána fel vannak háborodva, hogy elutasítják őket.

Amúgy ezt te számolod, hogy hány utasított vissza?

Próbálkoztál már rendes lányoknál, mondjuk olyanoknál akik a te (csúnya szó) "szinteden" vannak?

2014. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
2es ne találgass, szerintem olyan nagy idióta nincs aki így menne oda egy neki tetsző lányhoz ""béjbi, jössz dugni?" " Vannak profi stratégiák, amik sokaknak beválnak de van akinek ezzel sem jön össze valamiért
2014. márc. 18. 17:06
 4/36 A kérdező kommentje:
am nem tanácsot kértem hanem véleményt hogy sok vagy kevés az ilyen srác, amúgy meg mi az hogy nem kéne rámászni mindenkire aki jól néz ki???? A fiúknak az a dolga hogy PRÓBÁLKOZZANAK a lányoknál aki tetszik nekik, ez a természet rendje
2014. márc. 18. 17:09
 5/36 anonim ***** válasza:
58%
Tipikus lúzer PUA csávó aki mindenkinél bepróbálkozik a la Johnny Bravo. (HiHáHú nézd az izmaim kockáshas húháhú menjünk dugni) Lesz az még több ezer is amíg egy felületes tapló vagy.
2014. márc. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
50%
Talán nem ártana ehhez egy személyiség is, ha már "Próbálkoznod KELL" és nem egy 500. pua emberré válni akikből 12 egy tucat és elég nagy lúzerek hiába kompenzálnak a keménynek szánt magabiztosságukkal.
2014. márc. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

5ös te vagy a felületes "tapló" aki látatlanba ítélkezik... 1. nem a kérdésre válaszolsz, 2. azt sem tudod ki vagyok, milyen vagyok nem így megyek oda a lányokhoz amúgy meg legnagyobb esetszámban magamat adtam mindenféle pua-zás nélkül, de sokszor taktikázni sem volt lehetőség


Amúgy még mindig várom a sok troll után a választ a kérdésre hogy vajon hány ilyen srác lehet, vagy ez már rekord?

2014. márc. 18. 17:12
 8/36 anonim ***** válasza:

Hogyha nem találták volna fel a lakásos prostikat, akkor énis ebbn a cipöben járnék. Csak én kb negyed ennyi csajnál próbálkoztam.

23f

2014. márc. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Panna_ ***** válasza:

1: erre a kérdésre csak az tud válaszolni aki 23 éves és 120 lány már elkergette, ugye érzed, hogy elég kicsi a százalék?

2: annyit említed a stratégiát, pedig a világ egyik legegyszerübb dolgáról beszélsz ÉS IGEN, benned van a nagy baj, ha 120nál sem tudtál semmit sem elérni. Akkor valamit nagyon félrenéztél.

2014. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy félrenéztem, mit néztem félre? Azokhoz a lányokhoz megyek oda akik tetszenek és igyekszem megnyerő lenni, amúgy barátaim szerint kedves ember vagyok és a humorom is jó, szeretnek engem, így nem tudom mi lehet a baj, önbizalmam is van, furcsa ez az egész és pont azért érdeklődöm hogy ez a 100nál is több visszautasítás átlagos vagy nem, mert akkor nem kezdek el aggódni :) Am százalékra mennyit saccoltok?
2014. márc. 18. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!