Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez miért van? A fiúnak csaja...

Ez miért van? A fiúnak csaja van miért néz még akkor is?

Figyelt kérdés
Van egy fiú mindig figyel. Barátnője van de nem értem miért van az hogy még akkor is ha a suliba ha akárhol összefutok vele figyel .. Feltűnöen figyel barátaival van akkor is De CSAJA van ! mért zavar akkor össze engem miért kell feltünően csinálni már a haverjai is ha meglátnak ugy néznek rám mint akik tudnak valamit :/ Segítsetek mit tegyek vagy mit ne tegyek ..??!!! NEM AKAROK IDŐ ELŐTT BELE SZERETNI .. meg nem akarom hogy a csaja megtudja

2014. márc. 19. 07:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez szerintem nálad késő bànat.ìrsz róla tehát vmilyen szinten már megfogott magának.
2014. márc. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tibohr ***** válasza:
Basszus én is pont ezt csinálom egy csajjal xd, de komolyan, nem lehet hogy rám gondolsz? XD Hova valósi vagy?
2014. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Borsod megyei vagyok :D te???
2014. márc. 19. 08:38
 4/11 anonim ***** válasza:
2-es ha már te is ugyan ezt csinálod akkor elmagyarázhatnád,hogy a barátnőtök mellett miért bámúltok más csajokat..
2014. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jaja 2-es lécci világosìts fel minket :) főleg h a csaj az élete szerelme akkor miért?
2014. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a pasik ilyenek..

tetszett nekem egy srác a gimiben folyton szemeztünk még akkor is amikor a csaja a nyakába lógott háttal nekem.:)

2014. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

A viccet félre téve, most komolyan. Én is csinálom ezt egy csajjal (állandóan nézem), csak nekem nincs senki más csajom..

És B-A-Z megyei vagyok. Ooo.

Ugye nem miskolci vagy!?

2014. márc. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak én fiú vagyok. Engem meg a csajok bámulnak , de már nagyon zavaró.
2014. márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azert mert a nok monogamok. a ferfiakra meg csak raeroltetik.
2014. márc. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bejösszneki ennyi:)
2014. márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!