Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan közeledhetnék felé?...

Hogyan közeledhetnék felé? Vagy egyáltalán közeledjek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban(igen, tudom, házinyúlra nem lövünk). Ő a népszerűbbek közé tartozik és megvan a baráti társasága az osztályból is. Már körülbelül egy éve tetszik, de mindig azt mondtam magamnak, hogy majd elmúlik. Én mindig az a lány voltam, aki egyedül vagy maximum 1-2 emberrel beszélget és hátul a sarokban ül. Most egy rendezvénynek köszönhetően úgymond ,,bekerültem" kicsit a népszerűbbik társaságba (próbák stb.) és néha velük is beszélgettem, elhívtak bulizni(akik felléptek, azok mentek, szóval nem azért hívtak, mert a kedvencük vagyok). Az este remekül sikerült és nagyon jól éreztem magam, úgy érzem, hogy kicsit közelebb kerültem hozzájuk, de nagyon félénk vagyok és mindig amikor Az a fiú is ott van, zavarban vagyok és hülyeségeket beszélek(nem is szólva arról, hogy nem tudok témát felhozni soha). Van amikor rám néz, de gondolom, hogy csak azért, mert mellettem ülő beszél vagy valami.. Mindenkivel jóban van és sok lánnyal jól viselkedik, viszont mi még beszélni sem beszéltünk. Kellemetlenül is érzem magam, amikor ott vagyok, mert olyan, mintha lenézne néha, vagy szégyellnének a népszerűbbikek. Nem vagyok se gazdag, se nem járok a legszebb és újabb ruhákban, de nem mondanám magamat rondának sem és odafigyelek a külsőmre. Egyszer volt olyan, hogy rám mosolygott(hu, de megszállott vagyok), dehát mindenkire mosolyog, én meg örültem a fejemnek..Hogyan tudnék közeledni hozzá? Szeretném, hogy elhívjanak a bulikba is, hogy jobban összehangolódjak a csapattal.. Mit tegyek??

2014. márc. 19. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet meleg a srác.Azok szoktak népszerűek lenni.
2014. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Ő a népszerűbbek közé tartozik" A szokásos... Annyi ilyen kérdés van... Minden csaj a népszerűekre bukik. Áruld már el hogy viselkedik, hogy néz ki. :D
2014. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy nem azért tetszik, mert népszerű, hanem mert okos és nagyon jólelkű, kedves. Nem nagyképű...

Magas és nem is a leghelyesebb..

2014. márc. 19. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:
:D szedd ki a barátaiból hogy neki milyen lányok jönnek be külsőre stb, és próbálj meg a kedvére tenni ezáltal. Hátha észrevesz és neki is megtetszel.
2014. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy nem akarom, hogy megtudják.
2014. márc. 22. 12:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor magad kell eldöntened mit szeretnél. Ha meg nem próbálod meg akkor ne is várd hogy észrevegyen. Mert ha eddig se vett észre ezúton sem fog
2014. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!