Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Biztos, hogy az alacsony...

Biztos, hogy az alacsony krapekoknak leáldozott az esély a partnerkeresés terén?

Figyelt kérdés

Én még lányt nem hallottam volna, aki azt mondta volna:-Nekem jó az alacsony pasi!


Csak közhelyeket hangoztattak, ilyeneket, hogy:A belső kisugárzás számít, a belső a lényeg nem a magasság...

De, ők maguk is magas pasit akarnak, akik ezt mondták!


Egy haverom apja azzal vígasztalta a fiát, aki mellesleg nem alacsony csak most csalódott egy lányban, hogy:

-Nem baj fiam! Most lapátra tettek, csalódott vagy, de nem vagy alacsony!


Képzeljétek el ennek a mondatnak a jelentőségét!

Még az apa is tudja, hogy az életben mennyire hátrány, mennyi kudarccal jár, ha valaki alacsonynak születik!



2014. márc. 19. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
azért mert ha az apa sem és az anya sem magas, akkor a gyerekük hogy legyen az? valakitől ezt is örökölni kell.
2014. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a magas pasikat. a nagy 156centimhez viccesen néz ki a 190centi :D a legmagasabb pasim 186centi volt és kényelmetlen volt nekem ha pl puszit akartam adni, vagy ő nekem... 22l
2014. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2.# Én sem vagyok azért égimeszelő, 165cm vagyok.

Te elfogadnál a 156cm-hez egy ilyen pasit vagy te is minimum 175cm-t akarnál? Ha neked is kicsi vagyok, hozzatok egy pisztolyt és egy golyót, hagyjatok egyedül egy szobában...:))

2014. márc. 19. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én mindig is a saját magasságomhoz mérten akartam magas pasit. Szóval 175 centimhez nem akartam nyilvánvalóan 165 centis pasit bocs....ki van zárva. Nekem 15 centis magasságkülönbség már rendben van. Tehát úgy, hogy én 175 centi vagyok, a férjem 190. Ez pont jó. Viszont ha mondjuk alacsonyabb vagyok, akkor is kb ilyen arányt tartottam volna a legjobbnak. Nem akartam volna 165 centisen is 190 centis pasit viszont nem hülyítettem senkit azzal, hogy nekem nem fontos a magasság, mert az.


Pl van pasi aki nem kezd olyan nővel aki 50 kiló felett van, és vagyok én aki nem kezd olyan pasival aki nem elég magas nekem. Ennyi.

2014. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. még annyit, hogy egyébként nálunk haveri körben minden pasinak van nője akár alacsony akár magas. 160, 165 167 centiseknek is ugyanúgy van ahogy a 180 185 190 centis srácoknak:) Mindenkinek több éves a kapcsolatuk. És a 190 centis pedig házas is. Ő az én férjem:D
2014. márc. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a barátom olyan 168-9körül van
2014. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóval azért mert itt sajnáltatod magad, meg fog változni valami, megsajnálnál egy lány, vagy mit vársz?

Fontos a férfiaknál a magasság, én 178 centi vagyok, de eddig csak magasabb barátom volt, nálam elvárás, hogy magasabb legyen a párom.

2014. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bár ne lenne minden fiú, akinek tetszem 180 centi :( nem akarok ágaskodni, jó ha a szemébe tudok nézni :)
2014. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pl.: 161 cm vagyok és én nekem általában hasonló magaságúak szoktak bejönni.

/170 alattiak nem bírom annyira ha nagyon felkell valakihez kapaszkodnom :D/

2014. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!