Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van olyan fiú, akinek tetszene...

Van olyan fiú, akinek tetszene az alakom fogyás nélkül is?

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok:

[link]

Régebben még dundibb voltam, de másfél éve sikerült elég sokat lefogyni. Aztán megállt a fogyásom, de nem akaram nagyon rágörcsölni, így kibékültem vele.


Viszont sokan beszólnak még így is, hogy túl dagi vagyok, és fogyjak még. Nagyon gondolkozom rajta.


Korombeli srácok, mit gondoltok?


22/L


2014. márc. 20. 14:02
1 2 3
 1/21 Wadmalac ***** válasza:
Kicsit átlagnál gömbölyűbb, de aki csontvázat szeret fogdosni, menjen múzeumba. :D
2014. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

ha te jol erzed magad a borodben, akkor kit erdekel, hogy masok mit mondanak? ha te el tudod magad fogadni igy, akkor az majd meglatszik rajtad es van, akinek a te alakod fog a legjobban tetszeni.


egeszsegugyi szempontbol nem ertek hozza. a tulsuly alapvetoen nem jo, de van, akinek egesz egyszeruen ilyen az alkata. szoval ha akarsz, dolgozz rajta. ha pedig nem akarsz, akkor fogadd el magad igy es tegyel magasrol azokra, akik beszolnak :)

2014. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem adja nagyon :-)
2014. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ez az alak.
2014. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. :)
2014. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagi! Kicsivel vagyok kevesebb, mint Te, de ha ekkora lennék se zavarna. Hidd el, ez szerintem még simán jó :)
2014. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Nekem tetszik,semmi baj nincs vele :) Igaz,ha egy kicsit fogynál,csak KICSIT akkor szebb lehetnél,de ezzel sincs baj.Legalább nem csontváz :)
2014. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Miért csontvázoztok, meg a kutyák játszanak csontokkal, meg menjen múzeumba aki csontvázat akar, pfff..szerintetek hogy esik ez egy vékony lánynak aki nem tud hízni? Kb mint amikor a ducikat le-dagadt-disznózzák. Hát a pofám leszakad...
2014. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem így is tetszel, de fogyhatsz még pár kilót, de tényleg csak párat(!), attól csak még jobb alakod lenne :)
2014. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem sem csúnya egyáltalán.
2014. márc. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!