Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van olyan eset ismerke...

Lányok, van olyan eset ismerkedéskor amikor egy lány kezdeményez? Esetleg ilyen nem fordulhat elő?

Figyelt kérdés
Úgy értem a lány kezdeményezi az ismerkedést.
2014. márc. 21. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, én is kezdeményeztem már az exemnél, mivel nem mert lépni.
2014. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
esetedben nem reménykednék.
2014. márc. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

:) Előfordul hidd el, én régen vőlegényemnél többször kezdeményeztem, csak egyéb okok miatt ő nem mert lépni rá. Én nem adtam fel, mindig a tudtára adtam, hogy nekem igenis ő kell és láss csodát később megtudtam (mikor már együtt voltunk) hogy ő is vágyott rám csak voltak tényezők (legjobb barátja az exem) ami miatt félt egy kicsit, de rájött, hogy szeret és megéri neki a kockázat.

Úgyhogy hidd el, vannak lányok akik kezdeményeznek csak sokan szégyenlősök és félnek :)

2014. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam kezdeményezett már lány, nem is egy. Pedig nem vagyok egy szépség szerintem.
2014. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!