Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kerüljem el a kínos...

Hogyan kerüljem el a kínos helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik és szeretnék vele chatelni facebook-on. Az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet elkerülni, hogy csak 1-1 szóval válaszol, vagy, hogy síri csend legyen? Az elején gondolom úgyse lesz olyan közvetlen, bőbeszédű, ami érthető is, mert ugye majdnem idegen vagyok (még ha esetleg szimpatikusnak is talál). De mi ilyenkor a teendő, kérdésekkel 'bombázzam' pl.: suli, hobbi, stb.?

Személyesen nem ismerjük egymást, csak látásból. (egy suliba járunk)

Nem rögtön 'lerohanós', szerelmi vallomásos, hanem csak egy 'Milyen napod volt?' típusú levelezéssel gondoltam elkezdeni az ismerkedést.

17/f és 16/l



2014. márc. 21. 19:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre szerintem nincs praktika.. ha beszédes gyerek vagy, akkor nincs probléma, ha meg se tudsz szólalni, akkor passz. kérdezgesd, mit szeret, suli, tervek, a pasi témára később térj rá, ha találkozni akarsz vele, kérdezz rá, nem kell ide külön fortéj
2014. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!