Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszek neki, csak fél, vagy...

Tetszek neki, csak fél, vagy nincs esély?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú az iskolából (idősebb nálam). Még nem beszéltünk soha, nincsenek is nagyon közös ismerőseink. Pár napja bejelölt, amit furcsállottam is (persze nagyon örültem neki) mert kevés ismerőse van fb-on, még a suli menő csajai se ismerősei (pedig helyes a fiú nagyon, és ő is viszonylag menő) Aztán 1 napra rá rám írt hogy lenne-e kedvem beszélgetni suli után. Meg is beszéltünk egy időpontot jövő hétre. Nem írt smiley-kat a beszélgetésünk alatt.. ez kicsit furi nekem..pedig én írtam párszor, meg köszönésnél is..:/ Ez még nem is annyira nagy gond, de azthittem ugye hogy wáá de jó talizni akar biztos nem vagyok számára közömbös, aztán másnap iskolában nem köszönt. Pedig láttuk egymást többször is elmentem mellette meg ő is mellettem a haverjaival. Csak fél? De akkor néha rám nézne távolról is akár.. Én legalábbis sokszor néztem őt szünetekbe, de úgy vettem észre ő egyszer se nézett rám. Mintha nem is lennék. Facebook-on nem is lájkol, meg nem is ír azóta. Viszont még nem mondta le a jövőhéti talit. Miért csinálja ezt? Nem tetszem neki. de akkor miért írt hogy találkozzunk..? 15/L
2014. márc. 22. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hallott vmit rólad
2014. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hinném..9..-es vagyok, nem ismernek sokan a suliban, és nem is hallhatnának rólam nagyon rosszakat
2014. márc. 22. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet haverjai szórakoztak.... velem már volt ilyen
2014. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még nagyon ilyenek a fiúk, tudom, én is voltam ennyi. :D Az tényleg fura, ha valaki nem smileyzik, én se szeretem, Ők általában kicsit lagymatag kevés humorérzékkel rendelkező emberek szoktak lenni, akikből öregen olyan mogorva vénemberek lesznek, mint a Muppet Show-ban a 2 öreg :D
2014. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de ő 2 évvel idősebb nálam..ha a haverjai szórakoztak volna, akkor írt volna utána egy "bocsi"-t legalább nem? de köszi a válaszokat:)
2014. márc. 22. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!