Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A ti életetekben mi volt az a...

A ti életetekben mi volt az a dolog, amihez nagyon gyenge készségekkel rendelkeztetek, mégis meg kellett tanulni jónak lenni benne?

Figyelt kérdés

Mondjuk pl matekból nagyon gyenge vagy, mégis ebből kéne diplomáznod, akkor mit szólnál?


Mert én pl az emberekhez vagyok hót hülye, mégis meg kell tanulnom velük bánni, mert másképp éhen fogok halni.


2014. márc. 23. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon volt ilyen dolog. Gyakorlat teszi a mestert
2014. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudom hány ember küszködne több évig, hogy az átlagos alulról kapirgáló szintet érjen el dolgokban
2014. márc. 23. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Matek. o_o
2014. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Emberekkel bánás szintén. Még tanulom. Szerintem örökké tanulni fogom.
2014. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sport. 110 kilós Tonna Donna voltam. Mostanra 50 kilóval kevesebbel és pár kupa és érem gyűjteményemmel a hátam mögött elértem amit akartam.


Kémia. Általánosban rühelltem a kémiát. Középbe mégis egy vegyész suliba mentem, tetejébe az ország legerősebb vegyész sulijába. Mire kikerültem a szakközépből már penge voltam kémiából, a szaktársaimat is én korrepetáltam az egyetemen, és 3-asnál rosszabb vizsgám soha nem volt egyetemen.


Most a nyelvvel vagyok így. De egyetem alatt jöttem rá, hogy olyan nincs, hogy nem tudom megtanulni, csak olyan van, hogy lusta vagyok tanulni. Szóval most a német és angol nyelvet gyűröm.

2014. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zakathol ***** válasza:
Nagyon gyenge vagyok matekból, mégis ebből kell diplomáznom. Mit szólok hozzá? Megtanul(om/tam).
2014. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!