Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Győrben hol lehet lányokkal...

Győrben hol lehet lányokkal ismerkedni? Van konkrét hely ahova azért járnak a 20 év körüliek hogy ismerkedjenek?

Figyelt kérdés
most költöztem fel és nem tudok semmi helyet :S
2014. márc. 23. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Amint jön a jó idő kirajzanak az Aranypartra.
2014. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
remek alig várom :D de mondjatok még bőven:)
2014. márc. 23. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Rábaparton millióan ülnek így tavasszal. Találsz köztük 15től 25ig bármilyen korú embert:D Este felé persze.

Mi általában pozitívan fogadjuk, ha valaki odajön hozzánk, hogy csatlakozzunk, szerintem mások is. Nyugodtan lehet, főleg, ha még piát is látsz náluk, akkor még felszabadultabbak.

2014. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én csak most leszek 19. De Laposra, Vertigoba járok szórakozni itt szoktam ismerkedni. Ezenkívül még van a Neo ahova járnak fiatalok esetleg Bridge. De a belvárosi kocsmákba is szívesen járok és ezek mindig tele vannak ennyi idősekkel. Pl.: Kulissza, Gin Joe, Bástya, Yolo, Kis Vigadó.
2014. márc. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kulissza, Tatár, Vendelin, Pajtás, Gin Joe, Hey Joe, Yolo, Üveges, Bástya, Lapos, Vertigo, tavasszal Mundo, Neo, The Club, Subway, Bridge, Mamma Mia
2014. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat akkor ideje meglátogatni a helyeket, amúgy ilyen disco féleségekbe nem szeretek ismerkedni, félre értés ne essen szeretek bulizni menni, de hogy ott ordibáljunk egymás fülébe az nem fekszik :D ha meg ki hívom a csajt már szörnyet hal hogy hova akarom vinni ... :D
2014. márc. 30. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!