Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya fiú társaim, ti hogy...

Csúnya fiú társaim, ti hogy bírjátok, hogy minden a külsőség manapság vagy a pénz?

Figyelt kérdés
A lányok miért nem nézik el, ha egy fiú ronda, miért fontos, hogy tökéletes teste és feje legyen egy fiúnak, holott sok ronda lánynak is olyan helyes hapsija van, hogy csak nézek?

2014. márc. 24. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Te milyen lányt szeretnél magad mellé? A sokat emlegetett "átlagosat"? Ilyeneket? ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. Igen? Most akkor ki nem néz el mit, és ki teszi magasra a lécet?
2014. márc. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es, mi bajod van? Én kövér lányoknak is adok esélyt, de még ők is azt mondták, hogy ronda vagyok és kinevettek. Szerintem ne akard már a fiúkat bemártani, mi sokkal joban elnézzük a testi hiábak, nem tudom azt sem, hogy miért kényeskedik az összes lány, ha nem úgy áll a haja, ahogy kell. Ők a felszínesek, nem mi, fiúk.
2014. márc. 24. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs csúnya csaj/pasi...

Csak olyan, aki a legtöbb valakinek nem tetszik. De attól még találhat olyat, akinek fog.

2014. márc. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én kövér lányoknak is adok esélyt" Csak éppen attól függ, mennyire kövér, mert azért te sem szereted annyira a kövéret, csak a husisabbat, a kövér kövér azért már gusztustalan, nem?

"...mi sokkal jobban elnézzük a testi hiábak" Lófaszt. Ekkorát sem hazudott nekem senki hónapok óta.

"nem tudom azt sem, hogy miért kényeskedik az összes lány, ha nem úgy áll a haja, ahogy kell." Az összes? Várj, csak. Várj. Te általánosítasz? És Te Engem hurrogsz le?

"Ők a felszínesek, nem mi, fiúk." Már megint hazudsz? De már megint miért?

2014. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Neked meg mi bajod van velem?! Nem is ismersz, másrészt elmondanám, hogy engem csak azért tartanak rodnának a lányok, mert vastag orrom van! Igen ilyen kis semmiség miatt már minden lány rondának és undorítónak tart! Milyen jó lenne, ha kisebb orrom lett volna, akkor sok lánynak bejönnék.
2014. márc. 24. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, hála az égnek. Viszont könnyűszerrel le lehet szűrni az írásodból, hogy szűk látókörű, betokosodott és savanyú pukkancs vagy. Rinyálsz, Annak ellenére, hogy ugyanolyan magasra teszed a lécet - és nem kérek a hazugságodból, miszerint ez nincs így. Megsúgok valamit: mindenki, kivétel nélkül, felszínes. És nem, Nem vagyunk egyformák. Valaki szerencsésebb, valaki kevésbé, de amíg valaki eljut arra a szinte, hogy tovább tud lépni az előnytelen külsején; te viszont a monitor mögött picsogsz, ócsárolva az összes nőt. Ostoba vagy és Ez a bajom veled!
2014. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első lépés: hagyd abba a siránkozást. Meglátod te is jobban fogod érezni magad tőle.
2014. márc. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit visszahúzódóbb lettem.. De már beletörődtem hogy egy lánynak sem kellek.. 17/F
2014. márc. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!