Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nők nem pénz miatt házasodn...

Laci911 kérdése:

Ha nők nem pénz miatt házasodnak, hanem mert "találtak valamit a férfiban" ami megfogta őket akkor miért van az, hogy tehetősebb viszi a szép nőket?

Figyelt kérdés
Tehát hiába tanul az embert hiába olvas még is mintha azt venném észre , hogy nekik igazából olyan valaki kell aki jóval többet keres el is tartja őket és szorakoztatja ha unatkoznak . Akárkit kérdezek mind ködösen beszél , nincs kokrét dolog ami megfogta a külsőn kívül és az anyagi helyzete miatt . Még úgy mond tanult nők is válalkozókhoz mennek hozzá . Mind 1 , hogy miket élt meg olvasott , tanult .

2014. márc. 19. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És te miért csak a "szép" nőkről beszélsz?
2014. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vajon miért tehetősek?
2014. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Először, mikor még fiatalok addig a külső a minden.

Nézd meg kik ugrálnak Vastag Csaba koncertjén.

Aztán idővel rájönnek, h egész nap a plazaban ülni meg a Sétálón csövelni nem buli, így kitétel lesz a kocsi, a jó fizetés meg a többi.

Annak lehet gyereket is szülni meg stb.

2014. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tanult nö vagyok és NEM vállakozóhoz mentem hozzá.


Attól hogy hülye általánosításokat találsz ki, nem lesznek igazak.


A hiba BENNED van, ha nem találsz magadnak senkit. Öszintén szólva én sem állnák veled szóba, ha egyrészt ennyire lenézed a nöket, másrészt ennyire általánosítató, sablonokban gondolkodó buta ember vagy!

2014. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Alfahimizmus.Ne általánosíts.Sok csóróbra is buknak a nők.Persze vannak akik a pénztől indulnak be,de nem mind.(F)
2014. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírással mint a tiéd, én nem hiszem el, hogy te bármit is tanultál vagy olvastál volna.
2014. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%

jó dolgot kérdeztél kérdező

fenn vagyok több társkereső oldalon is, és ált az ismerkedés első kérdései közt van, mit dolgozol, hol laksz milyen kocsid van, hol szeretsz vásárolni...

azért ez sok mindent elárul a mai nőkről

mindenki gazdag pasit akar, csak ugye, nincs annyi gazdag pasi, mint amennyi sírós nő.

2014. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell gazdagnak lenni, ha izmos vagy, és jóképű. Többiek sz@rul jártak. Ez van.
2014. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én ezt tapasztaltam , egy közmunkás vagy egy szakmunkásnál nem láttam sem vonzó sem okos nőt .
2014. márc. 19. 22:07
 10/11 anonim válasza:

Nézd, van ennek egy komoly mögöttes tartalma is, bár bele fognak kötni, hogy bezzeg, nem is így van :)

Zömében az a férfi (de nő is), aki elért valamit az életben, a szakmájában, az sikeres, ezáltal magbiztos, a maga területén otthon van, magabiztos, jól boldogul az élet kihívásaival, ami pedig az intelligencia egy fajtája. Nem, nem a bunkóvállalkozókról beszélek.


Aki sikeres, magabiztos, az lazább, könnyedebb is általában (!).


Ez mind-mind pozitív jellemtulajdonság. Az olvasás önmagában nem tesz senkit vonzóvá, mondom ezt nagy olvasóként. Olyan ember kellett nekem is, aki (hozzám hasonlóan), a munkáját hivatásként és hobbiként éli meg, akinek jó az önérvényesítő képessége, aki sikeres. Ezek mind a személyiségének fontos, pozitív részei.

2014. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!