Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon bejön nekem egy nő,...

Nagyon bejön nekem egy nő, aki gazdag, jómagam viszont munkanélküli vagyok egyenlőre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem ismerem annyira, sőt semennyire se, így nem tudom hogy reagálna. Szerintetek megpróbáljam megközelíteni? Egyébként senki sem látta még pasival, szóval szerintem szabad. A gond csak azzal van, hogy nincs közös barátunk és ő pedig nem haverkodik a saját körén kívül. :/ Mit tegyek?

2014. márc. 25. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Haverkodj össze a baráti körből valakivel!
2014. márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy gazdag, ha nem is ismered, csak láttad?

Hogy mit tegyél? Keress munkát!

2014. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Missi_Key ***** válasza:
34%
keress munkát. nyilván nem azért akar öszejönni bárkivel is hogy aztán eltarthassa...
2014. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Keresek munkát, 3 hónapja lettem munkanélküli, nem kell rögtön ítélkezni.

Nyilván aki egy újan vásárolt Mercedes E kabrióval jár, az nem szegény. Az én barátaim tudnak róla néhány dolgot, de semmi olyasmit, ami segítene abban, hogy meghódítsam.

2014. márc. 25. 18:46
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyelőre, bro
2014. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Egyelőre tanulj meg magyarul, az biztosan segít majd.

Keress munkát, az is sokat dob a dolgon.

És keresd az ő társaságát is, de csak módjával.

2014. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Oké, most akkor ha kiélveztétek az egyetlen helyesírási hibám körüli heccelést, akkor igazán örülnék valami kézzel fogható tanácsnak is. Köszönöm.
2014. márc. 26. 07:32
 8/11 anonim ***** válasza:
*újonnan megvásárolt
2014. márc. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi a baj?

Ha tényleg komolyan keresel munkát, akkor közben ismerkedhetsz is, mert látja, hogy nem vagy dologtalan.

Ha meg sértésnek veszed a hibajavítást, akkor ott van komolyabb gond is... ezen a hozzáálláson próbálj javítani.

2014. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Csak azért zavart a javítás, mert nekem a suliban így tanították és nem magyarországi vagyok, másként beszélünk mi, mint ti. Az újan szó az nálunk használatos.
2014. márc. 27. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!