Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mitől tartatok inkább...

Fiúk! Mitől tartatok inkább egy lány esetében? Attól, hogy gazdag, vagy attól, hogy zárkózott?

Figyelt kérdés
Rólam van szó. Úgy érzem, hogy félnek tőlem a velem egykorú fiúk, csak az idősebbek mernek kezdeményezni. A baráti körömben teljesen extrovertált vagyok, de ha vannak ott idegenek, akkor inkább visszahúzódom és csendben vagyok. Kicsit úgy érzem, hogy félek is az emberektől, igazából az anyagi helyzetem miatt is vagyok távolságtartó. A barátnőim azt mondják, hogy lehet kicsit meg kellene nyílnom, de nagyon nehezemre esik. :( Még mielőtt valaki elkezdene piszkálódni, nem vagyok csúnya meg elutasító sem. Tényleg félelem keltő számotokra az, ha valaki zárkózottabb és nem tudtok róla semmit, csak azt, amit láttok?

2014. febr. 20. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az ha gazdag, azzal nincs baj :)
2014. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kedvelem a zárkózott a lányokat, és ha pénzük van attól meg a legkevésbé félek :D csak jószívű is legyen e mellé.
2014. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:

A zárkózottságod azért okoz gondot mert nehezen lehet megközelíteni, és nem veszed észre de nem adsz ez által egyértelmű jeleket.


Ha még is összejön , hogy valaki áthatol a berlini falon amit magad elé húztál, akkor jön az a probléma, hogy gazdag vagy, (ami van akinek gond van akinek nem) de legtöbb esetben azt sugallja, hogy nagyok lehetnek az igényeid, és hosszútávon nem tudnák megadni neked mindezt amihez hozzá vagy szokva. Magyarul szólván kevésnek érzik magukat a hercegnőhöz.


Másképp olyan vagy mint Aranyhaj a nagy gubancból....szerencse kell h rádtaláljon, idő kérdése míg megnyílsz előtte, de ha már sikerült a tornyot megmászni, és az elveszett hercegnőt lehozni a toronyból, és sikerült elfogadni, hogy neki aranyhaja van, akkor talán ő is nyitottabb lesz a történet végére.

2014. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én igen kíváncsi vagyok. főleg az ilyen típusú lányokkal szemben, mint amilyennek te leírtad magad. hisz számomra az egy felfedezés, megismerni úgy, amilyennek csak kevesen, hogy aztán azt érezhessem, hogy jobban ismerlek, mint a legtöbb ember. szóval az én esetemben előny. az extroverltált és introvertált berögzöttségem nálam is ilyen, ami sokszor rettentően zavaró. az meg hogy most gazdag vagy-e? ha ezt a lány kimutatja, hogy ezáltal hatalma van, hogy kilóra megvehet az riasztó. de ha te ennek nem tulajdonítasz úgymond nagy jelentőséget, akkor az egy jó tulajdonságnak is mondható.
2014. febr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy kilóra megvehetek akárkit is, de nem is titkolom azt, hogy tehetős vagyok. De kb. csak ezt is látják... A kocsimat, az öltözködésemet, stb. Van ez a hülye sugallat bennem, hogy mi van, ha valaki csak ezért akar megismerni? :(
2014. febr. 20. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:

igen ahogy Asot írja, van aki kevésnek érezi magát hozzád.


de az Aranyhaj és a nagy gubanc az egy jó mese :D

2014. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 ASOT ***** válasza:
Minden benne van a pakliban.... mindenkinek...
2014. febr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
úgyis gazdag "menő" tahó palid lesz :D mert a szegény rendes srácok szerények, zavarná őket hogy gazdag vagy,meg túl sokra tartanának :D ez alap hiba bárkit sokra tartani.:)
2014. febr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, a gazdag az miért kell, hogy menő és tahó legyen? :) Én sem vagyok menő és tahó. :)
2014. febr. 20. 22:17
 10/13 anonim ***** válasza:

mert egyes emberek akik gazdagok azok jobban megtehetnek mindent, vagyis inkább csak így érzik :) ez által lesznek bunkók :D

Meg az által, hogy ezt meg is mutatják minden áron : nekem erre telik, én ennyit költök telefonra, stb....



amúgy meg te sem jönnél össze szegény sráccal :D nem tudom mire ez a kérdés,még ha te egy pillanatnyi zavarból meg is tennéd a családod biztos "helyeselné", hogy a gyerek busszal meg villamossal jön :DD kicsit "menőbb" az audi a8 huszonévesen, valld be nekem őszintén:)Nehéz egy trolival azt lenyomni :D Ahhoz meg már jön a nagy arc is a többit érted.Nem azt mondom hogy a szegények közt nincs bunkó vagy tahó és hogy a gazdagok közt nincs rendes szerény..:D biztos van, én nem ismerek mondjuk sokat..

2014. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!