Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha valaki egy parkban,...

Lányok ha valaki egy parkban, utcán odamenne hozzátok és megpróbálna ismerkedni bemutatkozna stb. stb. mit tennétek?

Figyelt kérdés
Hasonló korosztály. Mit tennétek ha bejön nektek külsőre és mit ha nem? Irjatok kort is.
2014. márc. 25. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerkednék velem :D de csak ha normális!
2014. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
A meglepetéstől hogy ez megtörténhet velük.. akár tetszik a srác akár nem.. csak lesnének nyitott szájjal mint szürke szamár a ködben...
2014. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Elhajtanám a fenébe! Nem szeretem az ilyet, mikor spontán odajönnek hozzám. Ha esetleg tetszett is a külseje, ezzel a viselkedéssel teljesen elvágta magát.


23

2014. márc. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor mégis hogyan ismerjen meg 3-as?!


De te biztos nem lány vagy..

2014. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus lenne akkor megengedném hogy leüljön mellém a padra és beszélgethetnénk. Ha nem akkor megköszönném a kedvességét és tovább terelném :)
2014. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sosem értettem az ilyen hozzáállású embereket, mint a hármas... akadjatok ki azon, hogy valaki hozzátok mer szólni :D

én elég sok lányt leszólítottam az utcán, kedvesen mosolyogtak, mondták hogy van pasijuk, elnézést kértem, elköszöntem és kész

akinek meg bejöttem azzal sétálgattam, meg beszélgettem

de általában mosolyognak meg zavarban vannak, de ez elég természetes reakció

2014. márc. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elég ritka az ilyen, de én vágyok rá örülnék neki :) mindenképpen beszélgetnék vele még ha külsőleg nem fog meg annyira akkor is mindenképpen értékelném a fáradozását
2014. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!