Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hihetném el, hogy...

Hogyan hihetném el, hogy nekem is van esélyem a lányoknál, ha eddig csak a fikázást kaptam tőlük és mind arra utalt, hogy az arcszerkezetemmel van bajuk, főleg a nagy vaskos orrommal?

Figyelt kérdés
Én már több éve emiatt lettem visszahúzódó és nagyon gátlásos. Ha emberek közé kell mennem is folyton feszengek, azon filózom, vajon tetszem-e legalább egylánynak, folyton lesem, hogy hátha kapok egy reményt, hogy na igen nála van esélyem, de nem ez történik, szinte észre sem vesznek, aki meg igen hát az is max egy pillanatra néz rám. Sajnos sosem kaptam megerősítést arról, hogy helyes fiú lennék, vagy tetszenék a lányoknak, de csúfolódást sajnos már nem is egy lánytól meg pár kisebbségitől kaptam. A lányok rondának neveztek és volt, aki csak meglátott és elkezdett vihogni, nevetni, én meg nem értettem, hogy mi van. Pedig ápolt vagyok, drága parfümöt használok, ráadásul ruháimat is felújítottam egy ideje már, direkt márkás, menő rongyokban járok. De úgy látszik csak az a fránya arc a gond, ezt nem tudom legyőzni sehogy sem, mindig ronda vagyok a lányok szemében. Az a legfájóbb, hogy már kezdek rájönni arra is, hogy ha neten ismerkdem, sok lány megkedvel, de ha találkoztunk, vagy láttak képet rólam akkor már érződik, hogy nincsenek oda úgy értem. Szóval bizots, hogy az arcszerkezetemmel van a baj, de mégis hogyan érhetném el, hogy legyen lány, aki így is vonzódjon hozzám?
2014. márc. 25. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
marad a remete élet
2014. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát ez gáz. Tudod, mi nők néha rohadtul felszínesek tudunk lenni. Emiatt nem benned van a hiba. Szerintem gondold át a dolgokat, és próbálj meg ellazulni, hogy ne legyél feszült emiatt.

Azok a lányok, akik emiatt nem akarnak megismerni téged, azok soha nem is fognak megérdemelni. Szerintem ha chatelsz is, írd le hamar ezt a "problémát" a lányoknak, és hadd koccoljon csak minden ostoba liba, aki csak új díszt akar maga mellé.

Azokat a lányokat keresd, akik elég értelmesek ahhoz, hogy átlépjenek egy olyan dolgon, mint egy nagy orr, elálló fülek, vagy bármi, ami ciki lehet egy embernek. Egy férfi a személyiségével hódítson, és akinek ez nem elég, az nem igazi nő.


Ha nem lenne férjem, egyedül élnék, akkor én szívesen megismernélek, ha rendes srác vagy, és ezt komolyan mondom. Ezért gondolom, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen felfogású, szóval sok sikert neked!


24/L

2014. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik az utolsó válasz.

Mi a legdurvább benne? "Nem én vagyok az egyetlen ilyen felfogású", de más mégse reagált így :)

2014. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!