Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn siker?

Társkeresőn siker?

Figyelt kérdés

Azon férfitársak tapasztalata érdekel, akik sokáig sikertelenek voltak a netes társkeresésben, aztán változtattak valamin, és most mindennél jobban működik.

Azért érdekel, mert több barátom ajánlja, viszont évekkel ezelőtt nem volt semmi sikerem, azóta mondjuk volt egy komoly kapcsolatom és több lányt felszedtem, de nem vagyok kimondottan jóképű, szóval én annak tulajdonítom, hogy csak a személyes jelenlétemmel tudok lányokat elvarázsolni, ha képet küldök az alapján nem találnak kellően vonzónak. De ez csak az én tapasztalatom, érdekel olyanoké is, akik hasonlóan vélekedtek hozzám, de ez mostanra megváltozott.


2014. márc. 27. 02:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Társkeresőn első a fénykép... megnéz, és ha olyan, lép is tovább. Úgy van vele, hogy wááá, itt lesz a fehér lovas..

Ez részben igaz, aki jóképű, esélyesen végigkefélheti a

fél társkeresőt, aki meg nem, hát ennyi.

Ott nem kell annyira törnöd megad, hisz már felkínálják

magukat a nők/férfiak.


Tehát ne erre alapozz, hogy ott érsz el sikereket.


Saját tapasztalat, hogy nem vagyok egy dávid-szobor, de

akit akarok, azt igenis el tudok varászolni, és nem egy

fénykép alapjkán, hanem amilyen valójában vagyok. Nem

kell fényeztnem magam, hogy ilyen és olyan jó ember va-

gyok, nem kell kiírnom, hogy ennyit és ennyit keresek,

a lényeg, hogy a "normális" nők igenis megtalálnak, ha

akarnak.

Aztán jöhet persze a fényképcsere/személyes találkozó,

és ott mindenki eldöntheti, hogy el tud-e maga mellé

képzelni egy ilyen pasit, mint amilyen én vagyok :)


Ennyit az elméleti eszmefuttatásról :)

2014. márc. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!