Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél, randizásnál a...

Ismerkedésnél, randizásnál a férfiakat zavarja, ha a nő gazdag, vagy sokkal több pénze van mint neki?

Figyelt kérdés

valaki azt mondta, hogy tőle jobb módú nővel nem kezd. más meg azt hogy nem igazán zavarja, ha a nő nem vágyik arra, hogy olyan helyekre vigye amit nem engedhet meg, viszont ha ételre is alig van pénze, a férfi akkor is úriember marad és ő hívja meg a nőt.

persze volt olyan is, aki azt gondolta hogy majd eltartják, csak mert jó teste van és jól néz ki :)


2014. márc. 27. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
dehogy zavar... tök nem érdekel, hogy gazdag vagy sem.
2014. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így önmagában egyáltalán nem zavaró, de ahogy elkezd visszaélni vele, és esetleg valamilyen megfontolásból célozgat rá a másik félnél. Na, onnantól nagyon. :)
2014. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minden lány szereti a kopasz pasikat? Nem. Van olyan lány, aki szereti a kopasz pasikat? Van. Van olyan lány, akit nem érdekel különösképp, hogy kopasz-e vagy vagy sem? Van.

Tehát a kérdésedre a válasz hasonlóképpen alakul.

Engem speciel nem érdekel kinek mennyi pénze van, ha nem akörül forognak a gondolatai. Legyen az bármelyik oldalhoz köthető.

2014. márc. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak amiatt zavaró lehet, mert a pasi nincs hozzászokva olyan elit helyekre, ahova a nő jár, és amilyen pénzeket ott kell hagyni. Általában a normális pasik nagy része próbálja betartani hogy ő fizet ha mennek valahová. De a magas elvárásokat nem lehet bírni anyagilag.
2014. márc. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer neten ismerkedtem egy lánnyal, kiderült, hogy nagyon gazdag, és olyanokat mondott, hogy kettéállt a fülem. Hogy ő mennyit költ ruhára, magára, milyen elit helyekre jár, hova jár nyaralni, én meg csak néztem ki a fejemből. Teljesen más világban mozogtunk. Na, nem is lett mondjuk belőle semmi. :D
2014. márc. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar!

Nyugodtan próbálj csak rám, nem fogsz csalódni :)))

2014. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én randiztam egy időben egy pasival, aki átlagos anyagi helyzetű volt. Azt vettem észre magamon, hogy elkezdtem magyarázkodni a dolgaim miatt. Utána pedig szépen szét maradtunk, két külön világ. Nem vagyok hajlandó senkinek sem azóta magyarázkodni, hogy miért veszek meg valamit, vagy miért megyek ide, meg oda nyaralni. Azért, mert úgy akarom és kész. Suba subával, guba gubával.
2014. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!