Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti megismerkednétek vele/...

Ti megismerkednétek vele/ ráírnátok még így is?

Figyelt kérdés

Sulis kiránduláson voltunk, ahol volt egy nagyon jó fej srác. Amolyan társaság középpontja: mindenkivel kedves volt, senkihez nem fűzött egyetlen rossz megjegyzést sem, imádták diákok, tanárok, ha bulizni kellett, bulizott, ha inni, ivott. Kicsit túlsúlyos, olyan igazi mackós pasi, és megtetszett benne emellett még az, hogy perfektül tud románul, mindenkit ő segített ki odakint, hogy jóízűen tud nevetni, hogy mindenről megvan a saját véleménye, mindenhez van hozzáfűznivalója és még sorolhatnám mennyi minden tetszett meg benne, mert végtelen a lista. :)

Nincs barátnője, ezt tudom.

Viszont egy suliba járunk, ismeri az osztálytársaimat és nem szeretnék beégni előttük, ha esetleg kikosarazna és elmondaná nekik.

Nem sokat beszélgettünk, az tény a három nap alatt, - meg más társasághoz csapódtam.

Félek igazándiból.

Amiatt is, hogy kinevetnének a többiek meg amiatt is, hogy kikosaraz.

Azoknak úgysem tetszem, akik nekem is tetszenek.

Ti mit csinálnátok?

Felnőtt okjs képzés.

20/l


2014. márc. 27. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
És miért nem sz@rod le, hogy mások mit mondanak/gondolnak?
2014. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felnőtt képzésen nem nevetnek ki. Tessék kávézásnál a büfében megszólítani a kirándulás ürügyén.
2014. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szoktam kávézni. :/

Meg nincs büfé.

2014. márc. 27. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!