Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szivesen megismerkednétek...

Szivesen megismerkednétek velem,16 év körüli szép kocka/gamer lányokkal, akik szeretnek kockulni?

Figyelt kérdés
Ha meg akarsz ismerni, írj rám privát üzenetben, küldhetek magamról képet is. Ha szeretitek az assassin's creed-et, az FPS-eket, akkor főleg írjatok.
2013. okt. 5. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Inkább szokj le a kockulásról!
2013. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Edd meg a reggelidet és menj ki a világba!
2013. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Ugye tudod hogy,az esetek 90%-ában a "szép" meg a kocka" egy mondatban az paradoxon?:)


/tudom-tudom mindjárt jön egy tucat gamer belémállva,hogy ők az a bizonyos 10%...hogy ők napi 8-10órát játszanak,de mellette buliznak,barátnőjük van,sportollnak meg stb. jajaja ahamm okés persze/

2013. okt. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veled, 16 év körüli szép kocka/gamer lányOKkal? Skizofrén vagy?
2013. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem.
2013. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as, ha egy világot nem ismersz akkor légyszíves... :D Elhiheted hogy sportoltam, lévén rendvédelem szakos voltam.


Emellett fogalmad sincs arról, hány olyan nő van, aki kockul és piszok jól néz ki. Még rúdtáncos csaj ismerősöm is van... :D

2013. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Találtam neked vkit, nemtom ki, de neki kocka csajok kelllenek, bár ő idős hozzád (23).


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!