Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, van olyan fiú, aki...

Lányok, van olyan fiú, aki egyikőtöknek sem tetszik?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem ilyen fiú vagyok, már sok-sok éve nem tetszem egy lánynak sem, régen egy lányról tudom, hogy tetszettem neki, de neki is a barátnője hívott oda magukhoz és a lány meg félt velem beszélni is, fura volt, de nem is lett semmisem belőle, bár nem is volt esetem a lány, de most az lényegtelen. Az jobban zavar, hogy nem látom egy lányról sem, hogy vonzódna hozzám, hogy lenne az a sugárzó, mosolygós kedves nézése rám, hogy igen te bejössz nekem vagy valami jel, amiből tudnám, hogy léphetek felé. Van egy képem, azt szoktam neten is mutogatni, azon cukinak neveznek, de ez a cuki sem hiszem, hogy valami jó dolog lenne, mert élőben meg nem kapkodnak értem a lányok. Én meg hiába próbálkoztam eddig, mindig ronda jelzőt kaptam vagy teljesn közömbösséget, egy kevés cuki jelző mellett, de igazából a rondát töbször kaptam, mint a cukit, ezért is gondolom, hogy nem tetszem senkinek sem, hogy túl rondának látnak a lányok valamiért.

Én csak arra vágyom, hogy végre legyen nekem is barátnőm, hogy egy lány elfogadjon úgy, ahogy vagyok, vagyis vonzódjon hozzám, ölelgessen, puszilgasson, üljön az ölembe, mint más fiúknál, nem értem velem miért nem történik meg ez a csoda. Ennyire ronda vagyok úgy látszik.



2014. márc. 27. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a férfiaknál/fiúknál mi ez a kissebségi komplexus? Biztos tetszel valakinek.Minden lánynak különböző ízlése van,más személyiség és más külső tetszik a lányoknak. Szóval nyugi egyszer téged is meg talál a nagy Ő! :)

L

2014. márc. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azét nem vagyok ilyen jó tapasztalatokkal... eddig minden lány rondának nevezett, aki nem, az meg max haverkodni akart velem. Ja és a nagy Ő, ugyan már, én örülnék, ha csak egyetlen egy szem lány végre a ronda helyet azt mondaná rám, hogy helyes vagyok és valóban is így gondolná, nem csak azért, mondaná ezt, mert épp nincs más fiú az életében stb.
2014. márc. 28. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy cipőben vagyunk kedves kérdező.. Általában azok a lányok akik nem tartanak rondának csak barátként könyvelnek el a többi lány meg rondának tart.. Bár nem csoda hisz tényleg ronda vagyok.. 17/F
2014. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, bejön-e másnak, aki nekem nem. sokan vannak, én meg nem vagyok settenkedő.
2014. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én sem tetszem a lányoknak... "17/F" válaszoló voltam.. Azóta már 19 vagyok.. 19/F
2016. máj. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már 20-éves vagyok, de azóta sem volt senkim...... Ennyit arról, hogy nem számít a külső................... Minden lánynak az számít............ 20/F
2017. ápr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!