Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rossz ember vagyok, ha arra...

Rossz ember vagyok, ha arra vágyom, hogy a tanítványommal kefélhessek?

Figyelt kérdés

Magántanár vagyok nyelvből és szoktak lenni nagyon szexi tanítványaim tinitől milfig, minden. Pl van egy 35 éves tanítványom akit nagyon vonzónak tartok. Igazi nő, bomba teste van, szőke és kék szemű. A viselkedéséből azt szűröm le, hogy vonzónak tart, de nem vagyok ebben teljesen biztos. Hogyan állapíthatom meg jobban? Nagyon szívesen mernék kezdeményezni, de a hírnevem miatt aggódom. Szerintetek rámenjek? Számomra ez az egyik legnagyobb fantáziám.


F/19



2014. márc. 28. 02:21
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Édes kisfiam, tanítsad meg a nagymamát angolul. Tedd el a kukackádat.
2014. márc. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bölcs-Druida válasza:
Megtanítod a tanítványodat a szakma fortélyaira ? :D
2014. márc. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyet swm hallottam még, se szerintem jobban jársz, ha nem te kezdeményezel, mert iszonyat hamar a hírnevedre fog menni.
2014. márc. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyelv leckéket adnál szó szerint. :)

Esetleg várd meg míg nem lesz a tanítványod, addig ne.

2014. márc. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak ha komolyan gondolnád. szóval randira hívás az oké, de csak szexért szerintem ne nyomulj a tanítványaidra!
2014. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Majd a szádba rakom, hülye barom!
2014. márc. 29. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!