Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Zsidó származású, de egyébként...

Zsidó származású, de egyébként magyar lányként lehet esélyem egy jobbikos srácnál?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 13:18
1 2 3
 11/22 Wadmalac ***** válasza:

"a szimpatizánsok 90%-át az orruknál fogva vezetik mert buták és befolyásolhatóak"

Melyik párt nem?

Erről szól a választásbiznisz. :D

2014. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
nem arról van szó, hogy kampányidőben, persze akkor mindenki befolyásolni akar, hanem úgy egészében nézve
2014. márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Persze, simán lehet! Az még önmagában semmi problémát nem jelent, ha valaki x származású, a jellem a lényeg!
2014. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Így van gyerekek a belső értékek mindennél fontosabbak...
2014. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok faszista (xD) de ha már leírod hogy zsidó vagy akkor már hogy lennél magyar? Sehogy!
2014. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Wadmalac ***** válasza:
64%

"ha már leírod hogy zsidó vagy akkor már hogy lennél magyar? Sehogy!"

Apai nagyanyám sváb, nagyapám bosnyák származású, anyai egyik dédapám olasz, másik lengyel. 1464-től megvan a kutyabőröm, oldalágiban négy különböző nemzetiséggel.

És magyarnak érzem magam.


És te hogy vagy?

:D

2014. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
származására írta, hogy zsidó...
2014. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jól vagyok köszönöm :D amúgy hogy ki magyar meg ki képzeli magáról hogy az,az nem egy és ugyanaz szvsz :D
2014. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Persze, hogy lehet. :) Szerintem nem a származás számít, a jobbiknál sem. Ők a nemzet számára hasznos embereket támogatják és nem vallás vagy származás alapján különböztetik meg őket. (elolvastam a választási programjukat, csak akkor kritizáljatok, ha ti is) Egyébként én félig arab származású vagyok és a testvérem barátja pedig zsidó származású, így akármi megtörténhet. Mindannyian magyarok vagyunk, itt születtünk, itt élünk itt fogunk dolgozni és előbbre vinni a nemzetet.
2014. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Wadmalac ***** válasza:

"amúgy hogy ki magyar meg ki képzeli magáról hogy az,az nem egy és ugyanaz szvsz"

Elég szomorú.

Merthogy ezért az országért az fog tenni valamit, aki magyarnak érzi magát. Nem az, aki állítólag húdetiszta magyar. Esetleg utánanézhetnél, a magyar Európában talán a legtöbb nemzetiségből kevert nép, tiszta magyarnak senki sem mondhatja magát.

Magyar az, aki annak érzi magát és ezért az országért akar tenni.

2014. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!