Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srácnak (magyar, nem...

Ha egy srácnak (magyar, nem külföldi) feltűnően barna bőre van (nem szolis, vagy lebarnult) és elég sötét a haja, akkor feltehetően roma származású?

Figyelt kérdés

Nagyon jól nézett ki és egy korábbi kérdésnél olvastam, hogy pl. a félig roma férfiakat ezekről a jellemzőkről és onnan is lehet felismerni, hogy feltűnően helyes arcuk van, szerintetek ez igaz?

Nagyon ápolt volt minden téren, normálisan beszélt, szóval olyan "konszolidált" volt, szerintetek attól lehet normális, ha esetleg az is? Tapasztalatok? Kérlek titeket, hogy kultúrált válaszokat próbáljatok adni, köszönöm!


2013. dec. 20. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül roma származású, vannak olyan emberek, akiknek alapból barnább a bőrük az átlagnál.
2013. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát ő eléggé barna és az volt az első benyomásom róla, mikor megláttam, hogy az és csak azért kérdezem, mert nem túl pozitívak a vélemények, amiket hallani szoktam...
2013. dec. 20. 19:01
 3/15 anonim válasza:
lehet hogy az de ha az is es apolt jol nezz ki es normalis akkor meg mi a bajod?
2013. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy normális-e, olvasd el a kérdést alatt, amit írtam...
2013. dec. 20. 19:43
 5/15 Tarnolf ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül cigány. Nekem is van olyan ismerősöm például aki korom fekete, mégse roma. Anyja, apja fehér (postás sem fekete), meg hát hasonlít is rájuk.


Némely embernél a pigment több, némelynél kevesebb.

2013. dec. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
azt mar csak ugy irtam jolnez ki apolt okos rendes dolgozik vagy tanul vagod?
2013. dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha értelmesebben fejeznéd ki magad, vágnám, egyébként azt sem tudom okos-e, belsőleg nem ismerem, azt hittem ez egyértelmű, de mindegy...

Utolsó előttinek, pedig szintén köszönöm.

2013. dec. 20. 20:40
 8/15 anonim válasza:
mar tenyleg nem tudom hogy te vagy hulye vagy en?hat ha tetszik ismerd meg donsd el ugy ne csak nezzd is gondolkodj hogy roma vagy nem?azert irtam hogy okos normalis stb.csak rovidre akkartam fogni de hogy te nem erted az mar a te bajod
2013. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igen, az írásom alapján tényleg én lehetek a hülye...

De nem vitakozom, tudod van, az a bizonyos rutinos mondás. Tehát vedd úgy, hogy minden teljesen világos, amit írtál, komolyan.

2013. dec. 20. 21:09
 10/15 anonim válasza:
ismerem a mondast de amugy csak rovid akkartam lenni hany eves vagy tuti nem vagy meg 18
2013. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!