Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szerintetek felhívjam...

Lányok! Szerintetek felhívjam telefonon? Ti hogyan fogadnátok egy ilyen hívást?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, de sosem tudok kettesben maradni vele. Semmi közös ismerettség, mi sem ismerjük egymást, csak párszor beszéltünk, mert van 1 közös óránk. Ott sem túl sokat, mert úgy nem nagyon lehet, hogy a csoporttársai között van. Ma felvetettem, hogy mehetnénk együtt haza, mert én is arra megyek, de csak azért mondtam, hogy kettesben legyünk. De eltűnt. Lehetne úgy értelmezni, hogy nem akar, de tuti nem azért. Elment egy másik sráccal, aki a csoporttársa, mert a srác elhívta meginni valamit. Egyébként az a srác nem tetszik neki, ezt egy barátnője mondta, akivel ma beszéltem óra után.


Szóval szerintetek felhívjam, hogy nem szeretne e találkozni? Nem konkrét randira, csak egy beszélgetésre. Mert eredetileg is így akartam, hogy először beszélgessünk már egyet kettesben, mielőtt elhívom randizni, de most meddig várjak erre? Mondjuk nem telefonon akartam, de most picit csalódott vagyok. Nem tudom mit tegyek. Várhatok jövőhét péntekig...de mi van ha akkor ugyanez történik? Ettől konkrétabb nem lehetek órán, a barátai között, ott nem tudok úgy közeledni.



2014. márc. 28. 14:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem hívom fel...majd személyesen megkeresem valahogy. Személyesen akarom!
2014. márc. 28. 14:23
 2/5 anonim válasza:
most megválaszoltad a kérdésedet! :D
2014. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De érted...mi a bajom..


Én úgy akartam vele beszélni, hogy nem hívom el sehova, de ez úgy néz ki lehetetlen.

2014. márc. 28. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
még jó, hogy abbahagytam az olvasást az 1. sornál.
2014. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Értem én, de ha nincs rá lehetőség, akkor hívd fel. Ha van, akkor meg menj oda hozzá. Ilyen egyszerű! :)
2014. márc. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!