Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl igényes lennék? Nagy...

Túl igényes lennék? Nagy gond, ha ezeket ugyanúgy elvárom?

Figyelt kérdés

Egy csöppnyit sem szeretek izzadni, így olyan szert használok, amitől nem izzadok. Elvárom, hogy a társamnak se legyen izzadtságszaga, még nyáron sem. Undorítónak tartom..


Én is normálisan felöltözök, így elvárom, hogy a másiknak is legyen stílusa, adjon a kinézetére.


Ez csak 2 példa volt, a többi nem ennyire hangsúlyos, ezek a leglényegesebbek... Ha egy srácnak nincs stílusa, egyből leírom:S Hiába ismerkedünk később, hiába 100%-osan jó belsőleg, egyszerűen nem megy részemről. Ugyanez van az izzadtságszaggal, kiábrándító!


Nagy dolog elvárni olyat, amit én is megteszek?


2014. márc. 29. 15:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Nem, csak éppen lehet, hogy emiatt fogsz lecsúszni valakiről, akivel talán több is lehetett volna köztetek, ha ezeket a felszínes elvárásokat félreteszed.

Mindenesetre ez a Te döntésed és szerencsédre ennek azért elég sokan meg is tudnak felelni.

2014. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Nagyon jó orrom van (sajnos), így én szinte mindenkin érzem az izzadtságszagot nyáron...
2014. márc. 29. 15:47
 3/45 A kérdező kommentje:

Nem tudom félretenni. Ha valaki annyira nem tartja magát, hogy normális stílusa legyen, akkor mit várjak tőle?

Az izzadtságszagtól meg egyszerűen undorodom

2014. márc. 29. 15:48
 4/45 anonim ***** válasza:

Én elég izzadós természet vagyok sajnos, azt mondják azért mert izgulok pedig én úgy érzem hogy nem is :D egyszer írattam fel orvossal izzadság ellen valami löttyöt, amivel amikor bekentem a hónaljam teljesen kicsípte :(

egyébként én sem szeretem ha valaki büdös, vagy izzadság szaga van, de azt nem lehet el várni tőle hogy soha ne legyen az, mert pl ott vannak a tesi órák, vagy mondjuk fut a busz után, izgulás stb. szóval szerintem néha belefér, de aki mindennap büdös az tényleg kocc :D

Viszont kedves kérdező, arra kíváncsi lennék milyen "szert" is használsz ^^

2014. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Solutio antisudorica, szerintem te is ezt használtad :) Hígítani kell 1:1 arányban vízzel, akkor nem csíp :)
2014. márc. 29. 15:55
 6/45 anonim ***** válasza:
Valószínüleg más is érzi rajtad az izzadságszagot akármit is használsz, pláne nyáron 40 fokban.
2014. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nem, mert 1 cseppet sem izzadok. Csak ha sportolok, de akkor meg jövök haza egyből:)
2014. márc. 29. 15:58
 8/45 anonim ***** válasza:
88%

És amíg hazamész a busszal, biciklivel vagy akárhogyan a sportolásból addig szted senki sem érzi meg az izzadtságszagod? És pont ekkor ismernéd meg álmaid lovagját, ő meg leírna téged, h akkor emiatt nem kellesz neki, mit szólnál?


Eléggé érdekes felfogásod van, tudod az emberek nem azért izzadnak, mert izzadni akarnak, hanem azért, mert az izzadás olyan természetes, mint a fingás. Vagy te talán nem szoktál fingani? Ja te nem, hisz lány vagy, bocs. Én is, mégis szoktam.


Szerintem előbb barátkozz meg a test természetes működésével és amíg ez nem megy, addig ne akarj párkapcsolatot.

2014. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
És szerinted egészséges az amit csinálsz?
2014. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Futni járok.. :D


Egészséges, mivel izzadok sport közben :) Attól, hogy nem csöpögök a buszon....

2014. márc. 29. 16:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!