Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon tetszik egy srác, én...

Nagyon tetszik egy srác, én is neki, de nem szingli. Megértjük egymást, jókat beszélgetünk, mindenről. (szexről is, mondjuk elég sokat) Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Barátságként próbálom kezelni, de egyre nehezebben megy...Mit lehet tenni?

2014. márc. 29. 20:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Szexről is, mondjuk elég sokat' - hú, ez aztán a hárítás.

Tetszel neki, semmi gond, de barátnője van, te meg ott flörtölgetsz vele.

Biztos nekem van szar értékrendem, mert ahhoz tartom magam, hogy akinek barátnője van, azzal nem beszélgetek vele a szexről.

És biztos szar alak vagyok, amiért nem haverságnak/barátságnak tekintem azt, ha a másik féllel szexről beszélgetek.

(A fantáziálgatás meg fejben történik, bocsi. )

2014. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Beszélni bármiről lehet, szoktunk is, munka, politika, bármi. Feljön a szex is, és? A mai világban ez teljesen természetes dolog. Ahogy mondod, neked nem fér bele. Nem csinálok/csinálnék semmit, és a hangsúly ezen van. Lelkifröccs...
2014. márc. 30. 11:54
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiába hárítasz folyamatosan, kérdező. Feltettél egy kérdést, pont amiatt, hogy mit kezdj ezzel a helyzettel - aztán úgy csinálsz, mintha tök jól kezelnéd. Amint valaki leírja, mit kéne tenned, rátámadsz. Nincs magas intelligenciád, és erkölcsi mércéd sem, szóval erre ne legyél túl büszke. Tök mindegy, ki mit mond itt, te attól még élvezni fogod, hogy flörtöltök ezzel a fiúval, hiszen ha hárítanád őt, és nem akarnál tőle semmit, megértenéd, miért tanácsolták neked, hogy ne beszélj vele. Gusztustalan kis féreg vagy, aki még összevissza is beszél. Saját lelkiismereteddel számolj el, mielőtt itt leugatod a segítőkész válaszadókat.
2014. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy manapság természetes, attól még nem normális.

Bár felesleges magyaráznom, ha nincs gerinced, se erkölcsi normád -és nincs- nem fogod megérteni. : D

2014. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Mások sértegetésénél nincs is jobb bizonyíték arra, hogy mekkora egy IQ-fighter vagy. Mocskolódni bárki tud, de te még fel is vágsz vele. Büszke lehetsz magadra! Kész vicc vagy! Én ennél okosabb vagyok, minthogy így beszéljek, ilyeneket írjak vadidegen embereknek. Senkit nincs jogod minősíteni. Gondolom sokan átbasztak stb., legbelül fáj és másokra próbálod ezt kivetíteni. Ez nem megoldás, gyenge ember vagy! Szomorú, mennyi keserűség van benned. Ha nem sikerül egyedül feldolgoznod, keress fel egy pszichiátert. Nem ismersz, Őt se ismered, a helyzetet se, de osztod az észt, sőt, még azt hiszed jobban átlátod a dolgokat, mint én. Ember, szerinted ez normális? Fordulj dokihoz, de komolyan, míg nem késő, azt tanácsolnám!
2014. márc. 30. 15:22
 16/25 anonim ***** válasza:

Ha lehet, akkor te meg csatolj fel egy gerincet, oké? : )

Mivel az utolsó pár sorod az, hogy engem mennyire átvertek és rajtad próbálom azt levezetni, gyakorlatilag nem létezik, ezért inkább nem minősítem.

2014. márc. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A saját életeddel foglalkozz! A máséhoz semmi közöd! Nem a te dolgod másokat elbírálni, mások felett ítélkezni, érts már meg. Felfogásod 0. :D
2014. márc. 30. 16:38
 18/25 A kérdező kommentje:
*értsd
2014. márc. 30. 16:38
 19/25 anonim ***** válasza:
Te tettél fel kérdést. : ) Jogom pedig van a véleményhez. : )
2014. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"A saját életeddel foglalkozz! A máséhoz semmi közöd!"


Téged idézlek, kérdező. Ez a véleményem arról, hogy tönkre akarsz tenni egy párkapcsolatot csak azért, mert viszket a nunid.

2014. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!