Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy hívhatnék el egy fiút...

Hogy hívhatnék el egy fiút hozzánk ha elég régen beszéltünk már és ujra kapcsolatot akarok vele létesíteni?

Figyelt kérdés

Persze jó lenne előtte beszélgetni 1 hétig mondjuk és után felhozni. Arra gondoltam rákérdeznék hogy áll a lányokkal, és ha nincs senki akkor elhivnám hogy eljöhetne ha van kedve vagy csak ugy hogy nem szeretne e találkozni?

Mit mondotok?


2014. márc. 30. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Így jó :)
2014. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?


Egyébként hasonló szituációban vagyok én is, ellenkező nemként, de nálunk inkább nagyobb probléma, hogy már nem köt össze minket semmi, olyan értelemben, hogy már nem járunk egy suliba, stb.


Azaz szinte sose találkozunk, talán fél éve láttam utoljára?

2014. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azt nem kell kéne megkérdezni, hogy hogy áll a lányokkal, mert rosszul is elsülhet. Ha beszélgettek úgy is kibukik, ha van valakije.


Amúgy meg, hát érthető ha féltek, de gondoljatok bele, ha már úgysincs semmi kapcsolat, akkor veszíteni már nem veszíthettek, csak nyerhettek ha léptek az ügyben.

A félelmeinknek meg az igen nagy százaléka általában alaptalan :)

2014. márc. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!