Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 10-es skálán mennyire...

Egy 10-es skálán mennyire rossz ötlet a politikáról beszélgetni egy lánnyal?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
3,14
2014. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100
2014. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy 8,5. Ilyenen csak összeveszni lehet, vagy együtt demonstrálni, aminek semmi értelme. Persze ha egyikőtöket sem érdekli "komolyan" a téma, akkor lehet :-)
2014. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
10
2014. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy fontos téma. Jó ha tudja az ember, hogy mi folyik körülötte a világban, nem szeretem a fogalmatlan férfiakat. Az olyanokat el is kerülöm messzire, akivel nem lehet erről értelmesen beszélgetni.
2014. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem rossz ötlet, csak annyi hogy ha nem értettek egyet baj van pl: az egyik kommunista a másik meg fasiszta :D
2014. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a lány ilyen beállítottságú-e.
2014. ápr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
és egy egytől támadjuk meg Oroszországot skálán?
2014. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
attól függ, kit mennyire érdekel. a barátom politikát tanul, szóval őt baromira érdekli, most, hogy közelednek a választások, majdnem minden nap felhozza. én meg, aki ugyan tudom, mi történik és hogy és merre hány méter, baromira nem érdekel, se a szavazások (azt is csak azért megyek majd, mert a barátom kb egy éve rágja a fülem miatta), se a többi. nagyon életidegen tőlem a dolog. ha erről elkezd velem beszélni a barátom, akkor nagyon gyorsan felmérgelődök, mert tisztában van vele, hogy mennyire nem érdekel ez engem, ráadásul egy hozzám hasonlóan liberális nézeteket valló személynek a cigányellenes meg melegek elleni kirohanásai alapból fárasztóak és dühítőek. szóval esetemben ez egy rettenetesen rossz ötlet, de mást meg érdekel és foglalkoztat a dolog, így hát... egyénfüggő, nagyonis.
2014. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem szívesen beszélek róla, a vallással ugyanez van, felőlem azt hisz/választ mindenki amit akar amíg törvény nem szeg vele na meg engem békénhagy. Azt tapasztalom azonban, hogyha nem egyezik valakivel a véleményem az megpróbál meggyőzni a saját igazáról. Erre viszont harapok, had döntsem már el én, hogy kire szavazok vagy hogy miben hiszek.
2014. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!