Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, így van értelme?

Lányok, így van értelme?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel szívesen megismerkednék, és ha úgy alakul, párkapcsolatot se ellenezném, sőt, igazából az a célom.


Viszont a ház, amiben élek már egy ideje felújítás alatt áll. Így fiúként eltűrhető, de hogy vendégeket is áthívjak, az kizárt.

Nem befolyásolja az ápoltságomat, megjelenésemet,

nehezen, de meg tudom oldani ilyen körülmények között is a tisztálkodást, de senkit se tudok áthívni magamhoz, legyen az barát / barátnő.

Ezért általában inkább kimozdulni szoktam, mások hívnak meg vendégnek.


A kérdés pedig:

Van-e úgy értelme próbálkozni egy komoly kapcsolat kialakításán, ha még áthívni sem tudom magamhoz?

Nem feltétlenül szex miatt, hanem csak összebújni, itthoni programok miatt, filmezni, egyszerűen csak kettesben nem tudnánk lenni nálam.


Előre is köszönöm a válaszaitokat.

F/20


2014. ápr. 3. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme? Nem áll meg az élet ha nem lehet már rögtön hazavinni a hölgyet. Itt a jó ide, a sok lehetőség. Mire oda kerültök, addigra meg pont nem fogja érdekelni hogy milyen a ház.
2014. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A baráti körömben, akiknek van párjuk, ők mind el tudnak vonulni a világ elől, hogy egymás társaságát tudják élvezni. Ezért is bántott a dolog. Kifogásként hoztam fel mindig, ha odakerültem, hogy megszólítsam.
2014. ápr. 3. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
De ők gondolom nem egy hetes kapcsolatban vannak egymással. Kávézóba is ellehet addig vonulni.
2014. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem, már egy jó ideje együtt vannak.

Nálam ez a helyzet sokáig fenn fog maradni, szóval időkben nem lehet gondolkozni, hogy "addig kibírjuk".

2014. ápr. 4. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, én lesz@rnám, hogy milyen a házad, ha zeretlek :)

18L

2014. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!