Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is túlzás ez egy...

Szerintetek is túlzás ez egy ismerkedéskor? Mit gondolnátok így rólam?

Figyelt kérdés

Volt egy lakótársam,akivel alig beszéltünk,amíg itt lakott. Talán ebben az is közrejátszott,hogy a szobatársa belém volt zúgva és nem akart vele rosszban lenni,amiatt,hogy ő is hajt rám... De most,hogy elköltözött,folyamatosan levelezgetünk,jókat beszélgetünk viccelődünk. Ami azt illeti,igazából csak tegnap esett le,hogy nem csak haverkodni akar,mert rákérdeztem,miután kezdtem elveszteni a fonalat,hogy most ezek a csipkelődések csak poénnak vannak szánva,vagy komolyan gondolja. Mondta,hogy szeretne megismerni,találkozhatnánk,meg ilyesmi. Nos,azt beszéltük,hogy szombaton elmegyünk valahova és szó volt róla,hogy megnézhetnénk utána nála egy filmet,és ha van kedvem,ott is alhatok. Nekem abszolút belefér,hogy ottaludjak nála,mert lehet,hogy naiv vagyok,vagy túl lazán fogom fel,de általában nem feltétlenül gondolom azt egy ilyen meghívásnál,hogy szexnek is kéne lennie. Főleg mivel rengeteg fiú haverom volt/van és mellettük hozzászoktam ahhoz,hogy ha úgy adódott egy esti buli,akkor simán ott mertem aludni anélkül,hogy attól tartottam volna,hogy kikezdenek velem. Persze ez nyilván más,mert mondta is,hogy tetszek neki. Viszont mondtam neki,hogy nem vagyok első éjszakás lány és nem akarom,hogy valaki kihasználjon. Mondta,hogy ezt tiszteletben tartja,nem is akart semmit erőltetni,nem kell elsietni semmit,ismerjük meg egymást először.

Na most ebben mennyire hihetek? Illetve milyen lánynak gondolnátok ezek fényében?

23/L


2014. ápr. 4. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt,érett nő vagy,tehát azt teszel,amit akarsz.Igent mondtál,mert szimpatikus a srác,innentől majd alakulnak a dolgok,és meglátod,mi lesz,ha odajuttok.Nem azon kell agyalni,ő mit gondol,tetszel neki,buliztok,ott alszol,és pont.Benne van a pakliban,hogy próbálkozni fog nálad,de nyilván ettől nem leszel a szemében kevesebb,elvégre a döntés végül úgyis a tied.
2014. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak, aki nem tud kommunikálni. Nálam kevésbé senki sem ért az emberi kapcsolatokhoz, de én is tudtam volna annyit mondani, hogy "alhatunk nálatok, de ez nem szexet jelent, rendben?".
2014. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerkedésnél talán túlzás, mert nem ugyan az a szituáció mint amikor haverodnál aludnál. ugyanakkor tökéletesen egyet értek azzal, hogy nem kell feltétlen szexelni is. bepróbálkozni jó eséllyel be fog ha tényleg lesz szikra, de semmi sem kötelező és kétlem, hogy megerőszakolna! csak a nők fejében van az a városi legenda, hogy ha felhívják őket és ők igent mondanak akkor tutira lesz szex. nyilván ha csak a férfiakon múlna akkor többnyire lenne, de kettőn áll a vásár!
2014. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2-es,én mondtam neki:D Csak eddig valahogy senki nem tudta feldolgozni,hogy márpedig én igenis azt mondom,amit gondolok. Ebből szoktak félreértések lenni,pedig nem az a homályosan,cifra körmondatokban utalok a lényegre típus vagyok. Egyszer egy pasi mondta is nekem,hogy egy nő úgysem mondja el,amit valójában gondol,így nem is veszi komolyan. Hát köszi:D
2014. ápr. 4. 15:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen 3-as,én is ezen filóztam,hogy emiatt nem túlzás-e,mert szerintem sem ugyanaz,mintha havernál aludnék ott.
2014. ápr. 4. 15:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem agyalok rajta,majd lesz,ami lesz. Értelmes pasi,szerintem megérti,ha nemet mondok:P
2014. ápr. 4. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak őrültek, akik az egyértelmű nemet is félreértik, de az már az ő bajuk.
2014. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező :)

Hasonló témában raktál fel kérdést pár hete és beszélgettünk privátban is róla nem???? :)

2014. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Téves,mert hasonlóról sem beszéltem senkivel privátban:D
2014. ápr. 4. 17:05
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor volt egy ugyanilyen sztori :)
2014. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!