Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem elég a csajoknak...

Miért nem elég a csajoknak az, hogyha éreztetem velük, hogy nagyon tetszenek?

Figyelt kérdés

Ismerkedek csajokkal, csak épp az életem egy nagy nulla, meg hát amúgy sem vagyok annyira jóképű, hogy már pusztán emiatt hanyatt vágják magukat.


És állandóan falakba ütközöm, mert ismerkedéskor egyszerűen kifogyok az eszközökből és látom a csajon, hogy érzi, hogy én tuti nem fogom tudni boldoggá tenni.


És hiába mondom neki, hogy de nekem ő nagyon tetszik, ez nem elég! Mert ez egyszerűen nem kézzelfogható dolog. Mondhatnám azt is, hogy ezek csak üres szavak, bármennyire őszinte is és bármennyire csodálom a csajt úgy, hogy tényleg csillog a szemem meg minden.


De ezen kivül semmi kézzelfoghatóságot nem tudok a csajnak adni. Az ágyban mondjuk nem vagyok annyira rossz, de ezt így magában nem lehet letolni a legtöbb csaj torkán. Akinek meg épp erre van szüksége az joképüt fog választani, nem engem!


2014. ápr. 5. 13:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Mert nekem is tudni kéne valamit adni a közösbe, lehetöleg olyan dolgokat, amik őt boldoggá teszik. És itt kézzelfogható dolgokra kell gondolni. Tehát pénz, biztonság, menőség, stb. És ez nem felszinessség, ezek az életbenmaradáshoz szükséges dolgok. Nyalizásból meg szerelmi vallomásokból nem lehet megélni."


Ha így gondolod, akkor miért nem teszel azért, hogy legyen ilyen? Menj egyetemre, dolgozz, gyúrj, stb.

2014. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

hát én ezekkel az elvekkel tisztában vagyok. Mert tényleg azok a csajok jöttek össze a leggördülékenyebb módon, akiknek nagyon tetszettem és az első pillanattól kezdve nyilvánvaló volt a szexualitás.


Csak sajnos érted, én a szexről jól tudok beszélni. Múltkor egy csaj hajnalig masztizott attól, hogy lebaxtam, amiért csak hülyít, és taglaltam neki, hogy amúgy miképp dugnám meg. A dolgot csak tovább mélyíti, hogy bekapcsolta nekem a skypeot, hogy ott magyarázzam neki tovább a dolgokat. És közbe meg hallottam, ahogy nyögdécsel.


De hogy velem normális, emberi kommunikációt lehessen véghezvinni, az túlmutat a képességeimen :(


Meg amugy ez a csaj ilyen kis 18 éves gazella volt, tehát tuti, hogy kicsit önbizalomhiányos volt és nem is tudja igazán mit kezdjen azzal, ha valaki nyomul rá. És persze az is az én dolgom, hogy átlenditsem a kétségein. :(


Amugy meg akármit mondasz, a nők elég durván képesek maguakt megalázni egy-egy jó pasi miatt. Mármint, hogy megkapják.


Láttam már csajokat sirni, amiért nem öket dugta meg a jópasi. Az összeverekedő fullos csajokról nem is beszélve.

2014. ápr. 5. 14:41
 13/16 A kérdező kommentje:

Szóval én barátilag nem az, hogy nem akarok, de nem is tudok beszélgetni nem csak nőkkel, de nagyjából semmilyen emberrel. :(


Úgyhogy inverz barátzónába kerülök sokszor. Vagyis nem azért pattint le a csaj, mert skippelném a szexualitást, hanem azért, mert emberileg vagyok nulla. :(


Azt hiszem ez az inverz barátzóna definiciója

2014. ápr. 5. 14:46
 14/16 anonim ***** válasza:

" Tehát pénz, biztonság, menőség, stb. És ez nem felszinessség, ezek az életbenmaradáshoz szükséges dolgok. "


De igen, ez felszínesség.

Nem mondtad, hogy hány éves vagy, és hány éves lányoknál próbálkozol, de ez bizonyos életkor alatt egyáltalán nem kellene a pénzzel foglalkozni párválasztáskor.

Jah, és a nők is tudnak pénzt keresni, karriert építeni. Egy értelmes nőnek nem kell az életben maradáshoz egy férfi pénze.

A menőség meg főleg nem értem, hogy miért kellene, sőt, az alapján, hogy ezzel jössz, olyan szinten lehetsz sekélyes ember, hogy személy szerint én már csakis kizárólag ezért nem jönnék veled össze soha.

2014. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

engem totál kiborit a felszinességröl alkotott közvélekedés.


Az "belső értékeket" sztárolni nem ugyanolyan felszinesség?

Elbaxott személyiséget ugyanugy be tudsz puszilni gáz nevelés hatására, mint szegénységet, jó genetikát vagy gazdagságot. És mindegyiken nehéz változtatni.

2014. ápr. 5. 15:15
 16/16 anonim válasza:
Ha egy csajnak nem elég hogy egy srás kedves és mindent megtesz érte az nem érdemli meg a pasit
2014. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!