Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb? 1:...

Szerintetek melyik a jobb? 1: egy nagyon sovány ember, aki hízni szeretne 2: egy nagyon kövér, aki fogyni?

Figyelt kérdés

2014. febr. 26. 18:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
Eggyik sem jó.. a kérdésed értelmetlen..
2014. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Egyik sem jó és nem is szép, nem is egészséges. Minek őket versenyeztetni?
2014. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, végül is tényleg nem a legjobb egyik sem, de ha már választani kell, akkor szerintem azért jobb a kövér, mert lefogy, áttér egy egészséges életre, és az sokkal jobb, minthogy hizlaló kajákat enne. Szerintem.
2014. febr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyik sem egészséges, de a soványakat nem nézik le az emberek, a kövéreket igen. Ezt kövérként mondom aki életmódot váltott. Még most alakítgatom át az apróbb dolgokat, hogy lefogyjak, és így éljek tovább.


És úgy mondom ezt hogy tapasztaltam.

2014. febr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, a kövért inkább lenézik, mint a soványt.
2014. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebben lehet valami, hogy a kövéret jobban lenézik, főleg ha nő. Mert például ha van egy sovány nő, aki egész nap semmit nem csinál, csak a körmét reszelgeti, meg egy kövér, aki dolgozni jár, fizikai munkát végez 8-12 órát, otthon a háztartást is ellátja emellett, akkor is kettőjük közül a kövéret kiáltják ki lustának, csak mert kövér.
2014. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Meg egy kövér emberről az jön le egyből az embereknek, hogy valószínűleg tömi a képébe az édességeket, meg a zsíros kajákat, és nem csinál semmit. (ahogy az előző említette)

Én se voltam soha vékony, csak végre sikerült lefogyni.

Még az emberek is máshogy viszonyultak hozzám. (nem lettem sovány, de elég vékony)

Viszont edzőterembe járok, és sajnos valami nagyon hízékony alkat lehetek, mert a szénhidrátevés miatt (ami ilyenkor szükséges), fél év alatt 5 kg felszaladt, mint a villám, és talán 1-1,5 kg az izom, jó esetben.

Szóval híztam, és az a ciki, hogy hetente ha egy kétszer eszek olyant, ami tényleg FINOM (gondolok itt csokira, hasonlóra)

Szóval nem kell zabálni ahhoz az egészségtelen kaját és lustálkodni, hogy hízzon az ember.


Múltkor egyik csaj csak úgy témán kívül meghallotta hogy híztam (miután lefogytam ugye) és mondta hogy: "Ne már...:"

Persze az okokat nem tudja, de biztos azt hiszi hogy elszabadultam zaba-téren.:)


Bár ismerek csajt, aki nagyon vékony, inkább sovány. Alkatilag. Na őt még kevésbé irigylem.

2014. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

egyébként egy sovány ritka esetben figyel a táplálkozására. Tehát nem azért sovány, mert megdolgozik érte, hanem alkatilag ilyen. (genetika) Tehát a legtöbb sovány ember azt és annyit eszik amennyit akar, akkor se fog elhízni.


Sok ilyen ismerősöm van egyébként. Igen irigység is van bennem mert ez így igazságtalan...neki ingyen jár a jó külső én meg szenvedek....lemondok számolgatok, mozgok hogy elérjek fél kg fogyást akár..stb....


Egy kövér ember nem feltétlen tudja azonnal megtalálni azt a módszert amivel lefogyhat. Tehát huzamosabb ideig is lehet kövér, mire esetleg talál olyan módszert ami neki jó....ez annyit jelent hogy majd egész életében próbálkozik valamivel... nem ehet olyasmiket mint a sovány , nem ehet jóízűen...szenved emiatt, stb...


Szóval Ha ezt nézzük, egy kövér még mindig többet törődik magával, mint a sovány. Mégis egy sovány embert nem aláznak meg , nem néznek ki mindenhonnan (legalábbis annyiszor biztos nem, amennyiszer a kövéret)


A nővérem is sovány. De tésztát eszik krumplival, csipszet, étkezésenként akár fél kiló kaját is...semmit nem mozog. Mégis ő a sovány....


Szóval aki kövér, az valóban nem feltétlen igénytelen, lusta. Egyébként én egész életemben ilyen voltam. 15 éves korom óta próbálok találni valami normális módszert amivel nem döglök éhen, és még használ is. Most, sok év próbálkozás után, úgy néz ki sikerül összerakni egy normális életmódot.

2014. febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Nézek körben a világban manapság figyelem ilyen szempontból az embereket. A fiatalok vagy nagyon-nagyon vékonyak, vagy el vannak hízva. Pedig ugyanazt eszik. Az előbbi az nyilván felszívódási zavaros és a silány étrendtől minőségi éhezésben szenved. Aki kövér az meg örüljön neki, hogy legalább kiderül időben, hogy nem jól táplálkozik és talán észbe kap, hogy hoppá valami nincs rendben.


30-40 éves kor felett meg majdnem mindenki el van hízva kisebb nagyobb mértékben. Illetve ha nincs is, akkor is jelentős viszcelláris zsírtartalékkal rendelkezik amiből kifolyólag elég amorf hatást kelt. ( CSAK hasra hízik, a több testrésze, testtája vékony )


Kövérek inkább áldják az eget.

2014. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát személy szerint én a nagyon soványat választanám. Nekem egyértelműen az a jobb. Meg akkor bármit megehetsz, míg egy nagyon kövér élete csupa lemondás. Amúgy az emberek is inkább a kövéreket pécézik ki maguknak...minden társaságban a kövéreket jobban kibeszélik, mint a nagyon soványakat...tehát nekem egyértelmű.
2014. febr. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!