Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az evolúció miért...

Szerintetek az evolúció miért alakította úgy, hogy a lányok a legkegyetlenebb fiúkhoz vonzódjanak folyton, miért baj az, ha egy fiú érzékeny, megértő, gyengéd és utálja az erőszakot vagy épp képes megkönnyezni egy érzelmelmes filmet esetleg?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:54
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
És ez miért lenne baj?
2014. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Zakathol ***** válasza:
66%
Azért mert az őskorban neked kellett volna elvágnod egy őz nyakát, valamit kitépni a gerincét a fogaddal.
2014. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

van benne igazság

[link]

2014. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Mert arra volt szükség. Képzeld magad elé, hogy jön a kardfogú tigris és a férfi közli a családjával, hogy nem védi meg őket, mert ellenzi az erőszakot.
2014. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Mert valszeg egy ilyen nem lenne képes megvédeni a nőt.

Másrészt a nőnek férfi kell nem még 1 barátnő...

2014. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert az általad leírt ember homoszexuális, így nem is vonzódik a női nemhez.
2014. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
60%
mert a nőstélyek az állat világban is a legerősebb hím spermáját akarják,hogy abból jó utód foganhasson:D
2014. ápr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Pszichológia. Volt erről egy kísérlet kiskutyákkal, hogy melyik emberhez ragaszkodnak a leginkább. 3 csoportra szedték őket, az egyikkel mindig kedvesen, a másikkal mindig durván, a harmadikkal pedig véletlenszerűen bántak. És az a csoport kutyus lett a leginkább ragaszkodó, akivel véletlenszerűen bántak. A magyarázata ennek, hogy a goromba bánásmód után sokkal de sokkal jobban esik neki ha "szeretik", olyan mértékben, hogy függés alakul ki náluk. Az ember is valami hasonló módon működik...
2014. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen. Szerintem amúgy azért, mert ebból következtetve gyengének tartják (ami baromság). Megértővel nincs semmi bajuk, de a sírást annyira én sem értem. Talán mert ,,nem tudjuk" kontrolálni az érzéseinket (?). Baromság... Nem vagyunk robotok. Ha a lány is megértő, akkor meg is érti, hogy egyes filmjeleneteknél/szituációknál sír a srác. Nem vagyok sírós típus, de néha nekem is könyhezik a szemem... De hangsúlyozom, szerintem 10/7 lány nem cikizi az illetőt, csak inkább csodálkozik.
2014. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 LeftBehind ***** válasza:
47%
A nőstények, meg kardfogúak, meg a vadászat....gyerekek, leesett már hogy 2014-et írunk? Mi van, nektek még barlangba vezették be a netet?
2014. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!