Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek az evolúció miért...

Szerintetek az evolúció miért alakította úgy, hogy a lányok a legkegyetlenebb fiúkhoz vonzódjanak folyton, miért baj az, ha egy fiú érzékeny, megértő, gyengéd és utálja az erőszakot vagy épp képes megkönnyezni egy érzelmelmes filmet esetleg?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 7. 20:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
10# Okostojás ! Attól, mert az ember már pár száz éve nem vadászik attól még nem szűnnek meg a korábban (értsd több százezer évig) beléjük rögződött ösztönök !
2014. ápr. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 LeftBehind ***** válasza:
49%
Csakhogy mi nem vagyunk állatok! Idáig el kéne jutni! OK, hogy vannak bizonyos ösztöneink amik segítik az életben maradást, viszont az ember értelmi és érzelmi szinten is működik. A legröhejesebb dolognak tartom a párválasztást erre az evolúciós marhaságra alapozni. "Nem tudná megvédeni", mitől? A városi kardfogú galamboktól?
2014. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
12. szerinted az ember valami külön evolúciós utat járt be?? attól még hogy tudunk beszélni és embernek hívjuk magunkat semmiben sem külömbözünk az állatoktól, csak okosabbak vagyunk... te valószínűleg nem figyeltél biólógia órán, ülj vissza tanulni :) most valószínűleg nagyon meg fogsz lepődni de az emberben is legalább annyi ösztön van mint az állatokban, ami nem is csoda mivel mi is azok vagyunk :) a csecsemőknek szerinted meg kell mutatni hogy ha éhes akkor az annya mellét kell szopni?? megsúgom, nem :) vagy azt hogy hogyan kell gyereket csinálni? ha nem lenne felvilágosítás még akkorsem :) de ez téged bizonyára nagyon meglep! az ösember és a vadászat pedig úgy jön ide hogy amíg a vadászó gyüjtögető életmód és a mai életmód között alig néhány ezer év van addig az evolúció egy sokszáz millió éves folyamat, vagyis sokkal lassabban zajlik mint ahogy a technológia fejlődik, de ettől még a testünk az elmúlt 50 ezer évben azért nem változott olyan sokat hogy eltekintsünk az sokszázmilliós evolúció adta ösztönöktől.
2014. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
ez ösztön. legyél homo, az is csak az ösztönnel ellenkezik
2014. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 LeftBehind ***** válasza:
42%
Ja, hogy ti még mindig a majom elméletnél tartotok? OK Csita, bocs hogy zavartam. Már itt sem vagyok!
2014. ápr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%
a majom nem elmélet. a női mell is azért vonzó, mert ösztön. te meg keress egy mell nélküli nőt
2014. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
LeftBehind: fogadjunk hogy szerinted a föld lapos! a többi meg istenkáromlás mi?
2014. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
61%
az evolúció és az ősrobbanás többmilliárd bizonyítékát pedig hamisították igaz? komolyan leftbehind ne legyél már ennyire ostoba
2014. ápr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Leírom az én nézőpontomat, nőként:


1. Nem kell, hogy kegyetlen legyen. Bár szerintem, csak a kérdező látja annak a többséget messz nem mindneki az.


2. Miért baj ha egy fiú érzékeny? Mert én nem vagyok az és marha idegesítő ha semmit nem lehet mondani neki mert összetörik a kicsi lelke. Persze, hogy a szeretteinket kímélni akarjuk, de egy idő után kibírhatatlan ha neked 0/24-ben 2x meg kell gondolnod mindent amit mondasz neki.


3. Megértő lehet az jó, csak nem kell túlzásba vinni.


4. Gyengéd, azzal sincs baj, csak a legtöbb srác nem tudja mit jelent ez, egy nő sincs porcelánból és időnként mindenki kívánja, az erősebb fellépést, durvább szexet, egy-egy erősebb beszólást csak hogy észhez térítsék őket ha elszalad velük a ló. Nem összekeverendő a bunkó viselkedéssel.


5. Utálja az erőszakot, ez nem igazán férfias. Meg nekem kicsit konfliktuskerülő felhangja is van. az meg nagyon rossz egy kapscsolatban. Félreértés ne essék az se jobb ha valaki keresi, de az életben vannak esetek amikor igenis erpszakosnak kell lenni, ha másért nem azért hogy ne gázoljanak át rajta. (plusz velem nem kompatibilis, én szeretem a kűzdősportokat, a fegyvereket, nem bántok senkit edzésen kikapcsolódom, és feltöltődöm, a kűzdelmek kontroláltak és kifejezetten játékosak részemről nem célom a sérülés vagy a fájdalom okozás).


6. Képes megkönnyezni egy érzelmes filmet, na nekem ez már túl érzelgős kategória.


A felsorolt tulajdonságok együtt nekem inkább egy kamasz fiút vagy kisfiút sejtetnek, nem egy férfit. Márpedig mellém határozott, céltudatos férfias jellem kell akire fel tudok nézni amilyen személyiségem van egy gyengébb jellemű vagy érzékenyebb srácot hetek alatt kikészítenék akaratomon kívül.


kérdező, ez csak egy vélemény és nem vagyunk egyformák. Biztos megtalálod a párod te is valamikor.

2014. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

legkegyetlenebb....kizárt hogy ilyen pasi nekem kellene...

érzékeny - teljesen rendben van, senki sem robot. és nem is kellene olyan pasi aki érzéketlen...

megértő - alap

gyengéd - ez is rendben van, de az ágyban azért ne finomkodjon mindig...

utálja az erőszakot - ezzel sincsen nagy gond

filmen sírás - bocs de ez kicsit sok.


Nincs problémám azzal, ha egy férfi sír. A férjemnél is előfordult, nem is egyszer, és megvolt rá az oka mindig, teljesen megértettem... de nem egy filmen...azokon én szoktam nőként sírni.


Szóval azért mindent összevetve igen szeressen, legyen megértő, érzékeny lelkű, kedves, stb, de nem egy barátnőre van szükségem, hanem férfira... érted.

2014. ápr. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!