Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, nagyon...

Tetszik egy lány, nagyon sokat együtt vagyunk, minden nap találkozni szeretne velem és már együtt is aludtunk, csókolóztunk, de sajnos barátja van, viszont ezt még nem tette meg senkivel, mikor volt barátja. Lehet, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, viszont az lehet, hogy már mással is megtette. Meg az is lehet, hogy egy lotyó.
2014. ápr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem éppen fordítva kéne értelmezni... Ha téged szeretne, miért nem szakított előbb a barátjával?

Valószínűbb, hogy pillanatnyi szeszély volt csak ez tőle, nem is akar tőled semmit, ha mégis, akkor szakít a barátjával, egyébként én a helyedben nem reménykednék... (nem vagyok túlságosan tapasztalt ilyen téren, ez csak egy vélemény, nem kell elfogadnod, nyilván te vagy benne a szituációban, és jobban átlátod... bár azt mondják, ha veled megcsalta a barátját, akkor ha esetleg te kapnád meg ezt a "barát" címet, akkor te sem járnál jobban...)

2014. ápr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerelmes, csak nehezen viseli ha sokáig fennmarad a bugyikája, ha érted mire célzok.
2014. ápr. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha jól értem, kérdező abból indul ki, hogy a lány eddig még nem csalta meg egyik barátját sem, ez az első alkalom, és emiatt kérdezi meg tőlünk, ez lehet-e szerelem?


Hogy milyen romantikus, milyen meghitt b+.


Ha szeret téged, akkor nem hülyíti tovább a jelenlegi barátját, hanem szakít vele és téged választ. Ha vele marad és nem téged választ, akkor nem szeret téged.


Nehéz kilogikázni, igaz?

2014. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eset után szakított a barátjával és azóta is együtt vagyunk. :D
2014. dec. 11. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!