Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány nekem tetszik...

Akropusz kérdése:

Van egy lány nekem tetszik próbálok neki jelezni de ő nem mutat semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban nem osztálytársam nagyon tetszik de ő nem mutat semmit... Küldtem neki már pár jelet pl. Valentin napra jókívánságot... Nem az a hű most 300pasi közül válogathatok hanem olyan mint akit nem érdekel az ilyen... Valami tipp mit is tegyek??

2014. ápr. 9. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
arra nem gondolsz,hogy nem jössz be neki és esetleg abbahagyod a zaklatást?
2014. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, írj rá... Dumáljatok! :)
2014. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.-re bocs de nem zaklatom... alapból sokszor találkozunk egyfelé lakunk stb. meg egy kicsit fura lenne hogy eddig mindig együtt mentünk és hirtelen elkezdeném kerülni...

3. beszélünk mindig csak nem tudom hogy hozzam fel ezt a példát vagy valami...

2014. ápr. 11. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor most mesélek valamit.

Volt egy srác, akibe nagyon belezúgtam. Mindig kerteltem, óvatosan beszéltem vele... vissza olvasva borzalmasan béna... :D

Azt ajánlom, hogy írd ezt: Mondanom kell valamit...

Ha a csaj bármi pozitívat ír rá, mint pl. mondd :), akkor már nincs veszve a dolog. Először is a kérdés az, hogy élőben vagy neten szeretnéd neki elmondani, hogy szereted. Ha neten, akkor ajánlom, hogy írj egy hosszabb szöveget előre (segíthetek ha gondolod, ebben jó vagyok), ha viszont élőben, akkor csak egyszerűen csókold meg. Nem kellenek szavak, semmi. Megcsókolod és kész.

Elnézést, lehet hogy ezt határozottnak gondolod, de az az igazság, hogy ezt kell tenni. Ne várj a csodára, csak elmegy vele az idő... :)

2014. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hááát... kösz megpróbálom...
2014. ápr. 12. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél vele őszinte! Nem ajánlom a netes verziót, mert annak sosincs jó vége. Csak személyesen és ha nem vagy annyira "beválalós" akkor szépen el is mondhatod neki. De ne nagyon látszódjon, hogy izgulsz, mert az ront a helyzeten. Úgy mondd, mintha az időjárásról beszélnétek.
2014. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!