Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen szerepe van ismerkedésn...

Milyen szerepe van ismerkedésnél az érintésnek? És annak, hogy hol érint meg?

Figyelt kérdés

#láb #has #kéz #kar #intimebb területek. Melyiknek mi a jelentősége?
2014. ápr. 10. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek általánosan elfogadott sémák erre. Mindenkinél más t jelent. Olyan nincs például, hogy "ha beszéd közben megfogja a fiú a válladat, akkor ágyba akar vinni."
2014. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az érintés fontos, mert megnő hirtelen az oxitocin szinted és ettől lesz egy kellemes érzeted.
2014. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erről jó kis szakdogát lehetne írni, de sztem nem ez a megfelelő fórum erre...

Itt nem lehet tökéletesen kifejteni :)

2014. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:

Akkor a szakdogát most lerövidítem :)

Vagy pozitív lesz a kimenetele vagy negatív.

Ha szimpatikus vagy a másiknak és látja rajtad h őt is érdekled, akkro lehet számára nyugtató illetve megerősítő is. Vagy semleges.

Mert van akinek semmit sem jelent.

Ha nem vagy szimpatikus, nem kedvel téged és meg akar szabadulni tőled akkor nem érsz vele semmit, max elhúzza magát.


és ezt a 2 pontot valóban ki lehetne fejteni hosszasan, de mert sok apró lehetőség van még és sokmindentől függhet a kimenetele...szóval az sok idő. :)

2014. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ezt én si feltettem, és azt a válaszokat kaptam, ha pl a nő érint meg így bezsélgetés ismerkedés közbena válladon, stb, akkor az kb semmit sme jelent, hizsen csak kedvesség, meg stb..talan egy kis szimpátia, de semmiképp se felhívás hogy "gyere szexeljünk"...


férfiaknál ez nyilván egyértelmű, hisz ha belemarkol egy lny popojába, sejthető a szándék ;) :P


viszont a minap az öleléseken agyaltam...ismerkedek egy lánnyal. és taliknal puszik után mindig jön ölelésre, és szorosan magához szorít...csók si volt már...viszont sajnos elégéé sok akadálya éenne a kapcsolatunknak, és ezt ő is tudja...viszont az ő ezen érintésein nem tudok elmenni...:/

2014. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!