Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket érdekel, hogy...

Fiúk! Titeket érdekel, hogy hányadikok vagytok, és zavar, ha nem első vagy max második egy lánynak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az zavar ha több botot tart a vízbe. Nem a hányadik vagyok.
2014. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel még nem volt együtt senkivel, ezért igen, érdekel :D És szerintem zavarna.
2014. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Zavarna bizony,2nél több esetén már elgondolkoznék a dolgon hogy akkor hogy is van ez...
2014. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó: ha egy 30 évesről van szó akkor azért biztos megbarátkoznál a 3-mal 4-gyel :D
2014. ápr. 12. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok az első akkor én vagyok az első az utolsók közt. Akkor hagyom a pics.ába.
2014. ápr. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30 évesnél esetleg belefér, de amikor korombelinél (20) azt hallom hogy 3 barátja volt, akkor annál már elgondolkodom a dolgon. Szívem szerint az lenne a legjobb ha én lennék neki az első és egyben az utolsó is (ez még az én oldalamról is teljesíthető)
2014. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tapasztalatnak mindenképp kell egy pár kapcsolat, de nem az a lényeg hogy az első legyél hanem hogy az utolsó és az egyetlen olyan ami tényleg számított.
2014. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!