Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha tetszik a pszichológusom (...

Anelia kérdése:

Ha tetszik a pszichológusom ( nő), hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 alkalommal a leszbikus kapcsolataimról volt szó, ezért nem tudom, hogyan mondjam el neki. 16/l

2014. ápr. 12. 18:40
1 2
 11/16 anonim válasza:

Szerintem először is tisztázd magadban, hogy Ő most tetszik (külsőleg), vagy esetleg szereted, kötődsz hozzá és az, hogy jól néz ki csak a ráadás? Csak azért, mert én is hasonló cipőben járok: ugyanez a szitu. :)

Külsőleg nem 100%-an az esetem, de viszont iszonyatosan szeretem, kötődöm hozzá. Ezt Ő is tudja, vagyis remélem, de mivel kötődési problémáim vannak, így én mindig tartok szüneteket vele, mert nem szeretném úgymond szeretni. :D A lényeg, hogy szeretem, mint embert és a többi, hogy esetleg megcsókolnám, vagy bármi más csak a képzeletem része, mert nem is vágyom rá (vagy ha igen, akkor valószínűleg nem tőle, csak rávetítem ki). Ettől függetlenül néha úgy megölelném.

Tehát ha úgy érzed, hogy szereted, akkor azt mond el, mert a terápia része és dolgozni kell vele. Ha viszont csak tetszik, véleményed szerint jó nő, de érzelmek nem társulnak hozz, akkor inkább hagyd.

2014. ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szeretem a lelkét, a testét, meg akarom csókolni, azt akarom,hogy örökre velem maradjon. :/ :))
2014. máj. 4. 20:28
 13/16 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki végül?
2014. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Holnap megyek csak. Azóta nem jött öszze,h találkozzunk. :/
2014. máj. 5. 09:21
 15/16 anonim válasza:
szia! elmondod hogy mi volt?:)
2014. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el, mert( beparáztam és) úgy gondoltam, megkímélem mindkettőnket. ://
2014. jún. 10. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!