Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik az osztálytársam,...

Tetszik az osztálytársam, elvileg én is neki, egy csomót ír, meg nagyon sokat beszélünk suliban is. Elég nagy játékos, mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés

Hát, volt már egy pár csaja, de ettől függetlenül normális, nagyon jófej, stb... Már vagy 3 hónapja rám hajt, most kezdett tetőzni a dolog, viszont én félek attól, hogy hamar szakítunk, aztán év végéig őt kell néznem. Ja és pluszban anya is azzal traktál folyton, hogy a szerelem fáj, meg csalódásokkal teli, és ne legyek szerelmes, épp ezért nem mondtam neki sok mindent... Nem tudom, mennyire tudná elképzelni, hogy járjak valakivel. Amúgy a nővérem is szokta mondani neki, hogy ez így nem egészséges, de mindegy:DD

Szóval ti mit tennétek?



2014. ápr. 11. 21:37
 1/2 anonim válasza:
Sziaa:) 14/L vagyok én is :D Nincs sok idő év végéig, szerintem járj vele, jó buli.:D
2014. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

a 14 éves (1#) ribike már csak tudja :DDD

én azt mondom,hogy csak akkor, ha ez az utolsó évetek oszt.társakként :)

2014. ápr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!