Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudjam meg, hogy...

Hogyan tudjam meg, hogy tetszek e neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki a padtársam is egyben, és nagyon bejön. Hát ő olyan, hogy hagyja, hogy hozzáérjenek, meg mindenkivel kötekedik. Valahogyan meg szeretném tudni, hogy tetszek e neki, de úgy, hogy ne legyen feltűnő. Egy 3-adik személyt meg nem szeretnék belevonni.És pár lány mondta, hogy azt mondta nekik, hogy bejövök neki... És a barátnőm akivel összeveszést színleltünk megkérdezte, és elmondta, hogy ő azt válaszolta, hogy "Nem, dehogy!" Rá kéne kérdeznem, vagy valami, de csak úgy, hogy ne legyen feltűnő. Egyszer elhívtam deszkázni, de nem tudott eljönni és azt mondta, hogy "Majd jövő héten" De ez már vagy egy éve volt és azóta még nem voltunk.. :( Légysziiii segítsetek

2014. ápr. 12. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy bejössz neki, vagy kérdezd meg hogy te bejössz e neki. Kezdeményezz vagy igent mond vagy nemet.
2014. ápr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha nemet mond az nekem nagyon szarul esne... És én ebben még nem vagyok jártas, hogy ilyenkor mit kell vagy hogyan utaljak rá...:(
2014. ápr. 13. 00:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl. kezdeményezz te. Mondjuk hívd el újra deszkázni, amikor tudod hogy ráér, és ha azt mondja nem ér rá, nem jösz be neki. És ha igent mond, majd alakul a dolog.
2014. ápr. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Osztálytárssal nem boztos h túl jó ötlet... Szerintem..
2014. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!