Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék változtatni ezen?

Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Netes ismerkedéskor, ha mondjuk beszélünk egy ideje, és minden rendben megy, egy idő után előjön a skype vagy facebook, ha nem ott beszélünk. Valamiért ilyenkor elkezdek feszengeni, és nem a külsőm miatt, mert bár nem nézek ki valami jól, nincs önbizalomhiányom. Valakivel képet is cseréltem, mégsem tudtam vele facebookon beszélni. :( Egyszerűen leblokkolok, és amikor megmondom, hogy nem akarok ott irogatni, mindig megsértődnek. Mondjuk lehet, hogy jogosan. Gyáva nyúl vagyok. Hogyan tudnék ezen változtatni? Gondolom, pszichés oka lehet, ha ilyen szinten feszengek. Áááááá!

Előre is bocsi a sok "értelmes" gondolatért, és köszi a válaszolóknak!



2014. ápr. 13. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy egy picit túlreagálod. Szerintem beszèljetek többet ott, ès idõvel múlni fog ez az érzés ;) amúgy hány èves vagy? :)
2014. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15.
2014. ápr. 13. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
:) csak nyugi, nem kell izgulni
2014. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!