Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért néz egy hölgy kb.10...

Miért néz egy hölgy kb.10 évvel idősebb nálam, és mindig azt látom hogy bámul, de nem is beszélgetünk az órán, még is néz, és amikor én ránézek, még csak el se fordul tovább néz! Miért van ez?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nézz rá vissza! Ő a tanár nem illetlenség nézni ha beszél, csak figyelsz az órán. Majd csak megunja, vagy majd farkasszemet néztek.

De hogy néz? Utálatosan? Valószínüleg eléggé utál, vagy tudd rólad valamit.

2014. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

De hisz nem is beszél akkor minek nézzek rá:),csak úgy szimplán néz..

Lehet hogy tud valamit rólam,sose tettem semmit amiért olyan más lehetek mind a többi

2014. ápr. 17. 16:09
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom elmagyarázni,szóval nézése nem utálatos,olyan normális,de mivel miket egy ember választ el hogy teljesen lássuk egymást,direkt azt a fiút küldte a táblához ,aki pont eltakar minket egymástól,és hát így nagyon feltűnő volt hogy néz,én meg nem tudtam kínomban hova nézzek.
2014. ápr. 17. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!