Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez most normális? Akkorát...

Ez most normális? Akkorát csalódtam. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Még régebb óta ismerek egy lányt beszélgettem vele stb..Aztán egy ideje csak köszönünk egymásnak ha találkozunk vagy valami.Aztán ma irkáltam vele askon meg egyéb ilyen hülye oldalon aztán ugye nemtudta hogy kivagyok megkérdezte én meg elmondtam a keresztnevem.Aztán írogattam neki stb.. válaszolt elég fután mert írt sziveket is..na mondom:) kezdtem örülni (mert egyébként tetszik az a lány de ez mellékes) aztán irkálok még neki..esakkor egy kérdésre aztirta hogy meghülyülne ha nemlátná a szép szemeim.Írom neki hogy ezt biztos nekem akartad ...? Aztmondja nem a szomszédnak.Mondom uhh dejó olyant éreztem amit még soha életemben egyszerűen szerelmes voltam meg minden.Aztán írt valamit és én ráírtam fb-n hogy akkor meselhet meg.Írja hogy egész végig te irtál? Mondom persze nemtudtad.. Meg minden.Egyszerűen annyira megsértve éreztem magamat hogy legszivesebben a falnak mennék autóval.Vagy egyszerűen nemtudom.Pedig tényleg annyira kezdtem örülni hogy ő is érez valamit irántam..:(
2014. ápr. 13. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudta, hogy te voltál, akkor miért kellett volna irántad éreznie valamit?
2014. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert leírtam a nevemet talán azért?!
2014. ápr. 13. 18:32
 3/10 anonim ***** válasza:
a keresztnevedből honnan kellett volna tudnia ki vagy?
2014. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy így is szarul esik, DE, nem téged hívna kegyedül úgy ahogy. Több ezer embernek lehet még ugyan az a neve.


Akkor lenne igazán jogos a sértődésed, vagy csalódásod, ha a teljes nevedet írtad volna le és így csinálja ezt...

2014. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De hát istenem azthittem nyilvánvaló..mivel rajtam kivul meg egy bzi van akit ugy hivnak es hat kire gondolt volna?-.- hat ra.. meg csodalkoztam hogy ilyet ir nekem h szep a szemem..jovan b+ anyád akkor
2014. ápr. 13. 18:42
 6/10 A kérdező kommentje:
És még gondoltam is rá hogy nem fogom magam annyira átadni az örömnek mert általában amikor ennyire beleélem magam akkor tuti hogy akkorát koppanok a padlón hogy b*szrás
2014. ápr. 13. 18:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom sok ilyen nevű ismerőse van, akkor is ha te nem tudsz róla... Most legalább megtudtad hogy a szerelmét is ugyanígy hívják... Felejtsd el, és máskor inkább a teljes neveden, vagy fényképes chaten írogass, ha csak nem direkt ki akarsz deríteni valamit :)
2014. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt gondolod h bejon neki?
2014. ápr. 13. 18:49
 9/10 anonim ***** válasza:
akit te bzninak mondasz? Honnan tudod hogy vele kevert össze? Bizonyára nem olyan neved van, amiből csak ketten vagytok az országban... Nekem még a komolyabb barátaim se tudták minden haverom nevét, hát még a nem komolyak... Ezt a csajt buktad, ha azzal kevert akire gondolsz, ha nem. Sajnálom :( De az tény, hogy soha semmibe nem szabad beleélni magad, amég a dolog nem biztos.
2014. ápr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ebben teljesen igazad van..de ő az életem más lányra nemtudok ránézni:(
2014. ápr. 13. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!