Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csak olyan lányoknak...

Miért csak olyan lányoknak kellenék tudomásom szerint, akik magukat rondának tartják vagy valóban szinte egy fiú sem próbálkozik be náluk?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy igazából nem is engem akarnak, csak mivel nincs más fiú, aki kedves hozzájuk, így beérik velem, míg nem találnak valami helyesebb fiút.
2014. ápr. 13. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, örülj neki, mert én még ilyen lányoknak se kellek...
2014. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondta, hálás lehetnél, mert másoknak még ennyi sem jut.
2014. ápr. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem nem csak egy lyuk kell, hanem olyan lány, aki valóban szeret is, aki vagyok és nem csak, mert nincs más, aki adna neki esélyt. Ha csak lyuk kéne prostiznék inkább...
2014. ápr. 13. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:
De legalább neked van kiken kiélni a vágyad, ha akarod, de gondolj bele az én helyzetembe, nekem a masztizáson kívül semmi más nem jut!
2014. ápr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele kérdező, tőlem olyan szinten undorodik az összes lány, hogy a bkv-n elülnek mellőlem...
2014. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!